Az ismeretlen Drakula

Dracula Untold

2015.06.11 macskulare

Ki lehetett volna hozni többet a sztoriból, mert nagyon meg van csinálva, de tényleg. Iszonyat jó kigondolások vannak benne. Ennek ellenére is egy elég jó film lett, leszámolva minden negatívumot...Egyszer nézhető mindenképpen! :)

2015.07.22 szd91

Kicsit kilép a szokásos vámpírfilmes sztoriból. Nem Dracula csinál vámpírokat, hanem belőle csinálnak először vámpírt. Nagyon ötletes történet arról miért is vált olyanná amilyenné, hogy nem is volt gonosz csak rákényszerült a kegyetlenségre. És pers... Több

2015.07.21 london2012

Egy remek kis filmet sikerült kihozni az alkotóknak ebből a témából megintcsak. Igzalmas és magával ragadó leköti az embert elejétől a végéig. Érdemes megnézni.

2016.08.13 tvmérnök

Szerintem egy igen jól sikerült vápíros film . Nem az a tipikus , mint a legtöbb mai . A története kreatív, jók a karakterek , izgalmas és látványos is egyszerre.

2018.03.19 Rendszergizda

Egyedi megközelítés Drakula történetének feldolgozásához. Nincs túlbonyolítva, átlagos kalandfilm. Mondjuk ez szerintem nem is baj! Egyszer meg lehet nézni. :)

2015.02.17 Rayman102

Annak ellenére, hogy a színészeket nem ismertem nem volt rossz film, viszont szerintem egy kicsit rövid volt. Vannak benne elég jól megcsinált látványos jelenetek amik tetszettek. Remélem jön a második része is kíváncsi lennék mit tudnak kihozni belőle.

2015.05.01 wirwil

Jó színészek, jó történet, gyatra forgatókönyv. Pl. SPOILER A zuhanás jelenet. A magasban harcolnak, a nő csüng a falon, a gyermeket épp viszik el. Következő pillanatban zuhan a nő, Vlad utána, hiába, nő becsapódik. És nem hal meg. Na ne már. És u... Több

2020.04.20 Robert Langdon

Sok Dracula (vagy más vámpíros) filmet láttam már, de a legtöbb egy nagy marhaság. Köztük a legelső, amit mindenki annyira szeret. Ez a film szerintem azért más, mint a legtöbb Dracula sztori, mert keverik Vlad Tepes történetét és a vámpírét. És ez í... Több

2016.04.28 Hektor6

: Nem egy borzasztó érdekes átdolgozás, de nekem egynek elment. Mostanában tombol a szuperhős mánia, és lényegében itt Drakulából is egy szuperhőst csináltak. Nem volt nagyon rossz, de nagyon jó se. Olykor egész látványos, a sztori sablonos, a vége meg hát, nem is tudom, kicsit vicces.

2015.02.10 totli

Nem nagy cucc film. Unaloműzőként egyszer meg lehet nézni, de ebből is sokkal többet ki lehetett volna hozni. Az a baj, hogy egy idő után a totális érdektelenségbe fordul.

2015.04.29 NeoLinda

Érdekes, jó történet, amit néha teljesen elront az igénytelen CGI használata. Dracula egymagában legyűri a nagy sereget, úgy, hogy kicsit forog jobbra és balra. Ezt talán a film kezdetén vették be a nézők, ma már röhejes az ilyen jelenet / megvalósít... Több

2015.01.27 M.Betti427

Nem mertem megnézni, mert nagyon rosszra számítottam, de jó hogy rávettem magam. Tetszett, és jó volt a sztori is szerintem.

2015.03.04 Agnes96

Érdekes újragondolása Drakulának. Tetszett a film komor hangulata, az egyezség az ördöggel... legalább nem egy egyszerű vérszívónak állították be, hanem férjnek, apának, és fejedelemnek is.

2015.01.23 mozimániás1992

Luke Evans- t imádom, ezért hazudnék, ha azt mondanám nem voltam elfogult, mikor beültem megnézni a filmet, de végül teljes őszinteséggel mondhatom, hogy imádtam. Tetszett az új megközelítés a látvány és az effektek. A legjobban a végén lévő momentum tetszett, ami napjainkban játszódik.