Az ismeretlen Drakula

Dracula Untold

2023.03.11 Eastern79

Soft horror

Charles Dance félelmetes vámpírként, kár, hogy a Luke Evans által megformált címszereplő már nem annyira. Bár igencsak látványos, sajnos több érdeme nincs a produkciónak. A koncepció mellőz minden eredetiséget, és Drakulából egy romantikus nemzeti hőst csináltak, ami enyhén szólva is lagymatag próbálkozás a világ legismertebb vérszívójához képest.

2022.06.03 JRD

Divattá lett, hogy mindent más szemszögből ábrázolva mutatunk be. Megismerhettük a gonosz Demónát, aki úgy néz ki nem is olyan gonosz. Bepillanthattunk Joker átváltozásának folyamatába és most itt van Drakula. A film nem különösebben jó. A színészi ... Több

Lugosi Béla forogna a sírjában, ha ezt a Drakulát végig kellett volna szegénynek szenvednie. Hiányzott belőle az eredetiség, és az újszerűség... vannak benne látványos képsorok, hála a komoly technikai háttérnek, de a színészi teljesítmény zsenge. Nem jött be. De a Drakula fanoknak kötelező film.

2015.01.28 dulkap

Nagyjából ennyit lehetett kihozni ebből a filmből. A történet és a forgatókönyv esélyt sem adott egy igazán jón filmre, de így egynek elment, szerencsére nem elhúzva a játékidőt. A trükkök nagyjából rendben voltak és akció is volt, de inkább egy nagyobb költségvetésű dvd-re készült film benyomását keltette.

2019.04.03 Thibo84

Sokáig azt hittem, hogy ez a film indítja el a szörnyes univerzumot; talán úgy is volt, míg a kasszáknál nem produkált a jegyeladás nagy számokat. Kár érte, pedig szerintem a történet kifogástalan és a látvány is magáért beszél. Ráadásul, ha úgy vesszük, nincs a filmnek vége.

2017.12.23 Deku

Többszöri próbálkozásra sem érte el, hogy megkedveljem eme film. Lassú és gyenge. Ennek a stílusnak nem igazán voltam híve és nem is szerettem sose. Nagyon ajánlgatták nekem, mint utóbb kiderült feleslegesen.

2015.05.13 rbernadett

Lehet, hogy csak nagyon olyan hangulatban sikerült megnéznem ezt a filmet, ami az ilyen filmekhez kell, de nekem ez tetszett. Tetszett a mondanivaló, a kivitelezés és a látvány. Jó volt.

2015.05.16 hsanya182

Kicsit a Gyűrűk Ura filmhez mintázták. Szép a látvány, szép a grafika. Az elején elég jól indul a Drakula személyiségének a kifejlődése. Vannak benne erős túlzások, amiket elég pazarul csináltak meg. Szerintem ez egy tucat drakula film egyike, oly k... Több

2019.04.16 dailyfilmsan

Drakula történetét már meg sem lehet számlálni annyiszor filmesítették meg. Ezidő alatt a történeten mindenki alakítgatot, hozzá tett vagy éppen elvett belőle. Ez az újabb adaptáció inkább harcra és fekteti a hangsúly ami mellett érzelmektől fűtött i... Több

2015.02.11 Zsceeeka

Pozitív csalódás volt, egyszer élvezhető film, nem volt túl hosszú sem, egyszóval azt adta, amit vállalt.

2022.08.26 zoltyah

A műfajban a legjobb film. Kicsit a 300-ra emlékeztet, de meglehet hogy csak nekem tűnik hasonlónak. Maximális pontszám.

2015.09.29 Loborg

Nem ez a legjobb film , amit életemben láttam , az nagyon túlzás volna , de tetszett a film , a történet is érdekes volt és a megvalósítás is . Egyszer megéri megnézni mindenképpen.

2017.08.14 czigler.nora

Elég rémes film, semmitmondó történettel, unalmas jelenetekkel. Áldom az eszem, hogy nem költöttem rá pénzt, mert nem moziban néztem meg. Nem ajánlom.

2015.02.16 Evcsi95

Érdekes elgondolás a Drakula történetnek, ami számomra nem is olyan elképzelhetetlen. Szimpatikus kis film volt, szimpatikus szereplőkkel.