Eladó a családom

Eladó a családom

The Joneses

A közelmúltban a középosztály által kedvelt, elegáns külvárosi negyedbe költözött házaspár tagjai Steve (David Duchovny) és Kate (Demi Moore) fényűző életmódjukkal hamar a szomszédok irigyésének tárgyává válnak.Kate üde és fiatalos, csak márkás ruhákban lép ki az utcára, Steve pedig a tökéletes férj megtestesítője. Sikeres üzletember, sikeres golfjátékos, mindene megvan, amit csak kívánhatna magának: gyönyörű felesége, nagy háza, drága autója és két jóképű tinédzser korú gyermeke. Mindenki rájuk akar hasonlítani. A szomszédok szemében a család a tökéletes amerikai álmot éli, azonban ez csak felszín, a Joneses család nem az, akinek látatja magát.

Forgatókönyvíró: Randy T. Dinzler
Premier (HU): 2011.09.15.

2018.01.20 mamiéstöti2

Egy olyan szituációt mutat be a film, melyben rengeteg konfliktus rejtőzhet és egyben megmutatja, hogy mire képesek mint a szereplők mint pedig bizonyos cégek a pénzért.

2016.11.28 skyman

remek szatíra a gazdag fogyasztói társadalomról, arról, hogy reklámmal bármit el lehet adni és hogy az élo reklám a legjobb. drámai fordulatokkal, kis romantikával fuszerezve, nekem az egyik kedvencem lett Duchovnytol

A politikus
Az ifjú pápa