87% 2034 szavazat

Elrabolva

Taken

2016.02.12 Megamovie

Bryan Mills ex titkos ügynök újabban nyugodt életmódot folytat ,ám amikor 17 éves lányát elrabolják újra felébrednek benne a gyilkos ösztönök. Összességében ez egy középszerű thriller vékony sztorival és néhány ütős akcióval .

2020.08.24 sammy88

Nem hittem volna, hogy egy akciófilm ennyire fog tetszeni! Hihetetlenül izgalmas volt számomra és feszült figyelemmel követtem az eseményeket, hogy most mi fog történni!

2015.05.10 hejnekem

Nagyon tetszett, mert végig izgalmas, magával ragad. Egy percig nem lehet unatkozni miközben nézed. Egy vérbeli akciófilm, amiben különösen jók a verekedős jelenetek. A történet egyszerű, de nem is arra kell koncentrálni. Liam Neeson amellett hogy egy szimpatikus színész, a szerepet is remekül hozza benne.

2016.05.03 wooderman

Fantasztikus trilógia, igazán eseménydús akciófilm,tele izgalommal, érzelmekkel,akcióval.Egy apáról aki bármit megtenne, hogy lányát kiszabadítsa az elrablói karmaiból.!

2015.02.21 oneminute

Nem szeretem az akciófilmeket a párom nagy unszolására néztem meg. Nem csalódtam, a képernyőre szegezett. Izgalmas a sztori, visz magával a lendülete. Azonnal kíváncsi voltam a folytatásra. Ajánlom a filmet.

2015.01.28 london2012

Nagyon jó film a többi rész szerintem már nem kellet volna vagy más címmel külön történettel.

2015.02.03 Vitya

Ez valóban így van, hogy általában az első rész sikerül a legjobban, ez esetben is. Izgalmas, fordulatos, ugyanakkor érzelmeket is megmozgató, igazi, jó akciófilm.

2015.05.07 Mate

Jól sikerült, izgalmas akciófilm, de a kameramozgással nem tudok megbirkózni. Idegesítő shaky-cam...

2016.10.08 Hablaty

Végig nagyon pörgős és izgalmas történet, nincs benne egy perc unalom sem, nem engedi a nézőt felállni a képernyő elől.

2015.07.26 one1970

gazából ez a filmtípus kihasználja az átlag állampolgár naponta felgyülemlő stresszes érzéseit arra, hogy levezesse a gonoszok összevissza gyilkolásával. A kedves néző beletudja élni magát a főszereplő helyzetébe, ehhez a rendkívül egyszerű történés ... Több

2015.02.10 Lord British

Egy vérbeli akciófilm, amely mégsem válik bugyutává. Okosan használja ki az egyszerű történet adta lehetőségeket, és egy pörgős mozivá válik ezáltal. Liam Neeson telitalálat volt a szerepre, egy olyan oldalát mutatta meg ezzel a filmmel, amelyet eddi... Több

2016.11.29 Ercsi

Emlékszem annakidején hatalmas siker volt az Elrabolva, én magam is úgy jöttem ki a moziból, hogy azonnal látni akartam újból. Lebilincselően izgalmas volt, kár, hogy a folytatások már nem tudták hozni ezt a színvonalat.

2015.06.13 smith

Kicsit kételkedve ültem le a film elé, gondolva hogy az egy db akcióhős egyedül legyőzi az összes gonosztevőt téma egy ideje lejárt. Nem tudnak már ebben a műfajban újat alkotni. Mégis valahogy más ez a film és jól működik. Végig leköt és izgalmas szórakozást nyújt.

2015.05.20 superxaba

Igazi moziszék-karfa sozrongató akció-krimi, az embernek önkéntelenül is az jut az eszébe, hogy tényleg így dolgozhat egy ilyen helyzetben egy visszavonult elitkommandós.