87% 2034 szavazat

Elrabolva

Taken

2015.07.14 prongs2001

A forgatókönyv nagyszerű, a látványvilág csodálatos, a történet magával ragadó. Lehengerlő ez a film! Kalandos, izgalmas, egyszerűen fantasztikus, gyönyörűen kidolgozott.

2015.06.29 Prücsök

Nagyon nagy film. Van benne akció, izgalom, minden ami egy jó filmhez kell. A forgatókönyv, a rendezés nagyon jó. A színészekre se lehet panasz, Liam Neeson nagyszerű színész. Ajánlom!

2015.04.24 adibandii

Egy tökéletes példa arra,hogy a mai világban hogy bánnak egyes emberek másokkal.Akárkivel megtörténhetett volna,hogy elrabolják.Tele van akciójelenettel,Liam Neeson megint nagyot alakított és szerintem kihagyhatatlan film.

2015.02.25 kovi23

Nagyon jó film, nagyon tetszett. Nem csak egyszer nézhetős kategória, csak ajánlani tudom mindenkinek. Kevés ennyire ütős, pörgős akciófilm van, ne hagy ki!

2015.06.12 fancsi094

Egyszer bőven szórakoztató. Remek akciófilm, ez nagyban köszönhető Liam Neesonnak. Sajnos a többi karakter unalmas/idegesítő, így hiába a sok remek jelenet, "csak" egy jó film.

2016.10.04 niky86

A három Elrabolva-film közül az első nyomába sem érnek a folytatások. Ennek egyrészről az az oka, hogy az első igen ütős re is sikerült, tehát nem könnyű feladat felzárkózni mellé. Ez egy igazán izgalmas thriller, tele izgalmas akciójelenetekkel.

2015.06.24 ElfRider

Profin kitalálták ezt a filmet, és a megvalósítás is profi. Végre látni egy filmen, hogy jól átgondolt minden részlete, és nem csak úgy belevágtak, hogy majd lesz valami. Igazi elsőosztályú akció.

2017.02.26 Hercegno

Ó de imádom ezt a filmet, óriási nagy kedvencem, nem tudom megunni. Az akciójelenetek különösen jól sikerültek benne, nagy dobás volt ez a film 2008-ban.

2016.07.28 feketerigous

Nagyon izgalmasra és jóra sikeredett film. A színészek remek alakítása és a film története fantasztikus volt! Teljesen beleéltem magamat és a film végéig azon görcsöltem, hogy mikor mi fog történni! Megérte megnézni, csak ajánlani tudom!

2017.03.24 georgri

Az Elrabolva-filmek közül nekem csak az első rész tetszett, azért viszont teljesen odáig voltam, úgyhogy nem egyszer megnéztem már. Elképesztően izgalmas akciódús film.

2016.06.29 Pock

A sorozatból ez a legjobb film, mert még az újdonság erejével hatott. Liam Neeson hozza a formáját, jól alakítja a karaktert. Magával ragadó, érdekes és izgalmas sztori.

2015.04.26 wirwil

Erről a filmről egy szó jut eszembe: kemény. Bár voltak benne logikai hibák, de nem számít... igazán pörgős film volt és hál istennek nem vált nyálassá a vége.

2017.03.20 Zenta

Nagyon izgalmas akcióthriller, melyet annak idején lélegzetvisszafojtva néztem végig a moziban. Mindenkinek csak ajánlani tudom a széria első részét. Sajnos a folytatásfilmek már nem lettek ennyire ütősek.

2016.08.29 GaraiV

A sorozat első része nem rossz, nekem tetszett, ez még izgalmas volt és valamennyire újdonság. Liam Neesontől kb ezt vártam. Van benne izgalom, fordulat és a sztori is jó.