87% 2034 szavazat

Elrabolva

Taken

2020.10.19 belavagyok

Már a legelejétől felpörögtek az események és utána sem volt megállás. egy vérbeli akció film, a szerep pedig Liam Neesonra lett kitalálva.

2021.04.10 Di Canio

Aki szereti a magányos hős stílusú filmeket, annak tetszeni fog. Bár az ilyen filmekhez hasonlóan ez is csupa lehetetlen jelenettel van tele, de annyi baj legyen, ez egy jó pörgős film.

2015.05.12 Syracuse

Ez tetszett, de a folytatásokra nem sok szükség volt. Liam Neeson jó színész, amit még itt is valamennyire igazol, de kezd ő is átmenni ebbe a sablon-akciósztárba.

2015.01.12 ANdraS

Szerintem szuper akciófilm!

2019.01.04 szabomarc

Teljesen olyan mint az összes többi Liam Neeson film, aki alapvetően szereti ezeknek a stílusát, azoknak ez a film is tetszeni fog. Én személy szerint szeretem, így ajánlom azoknak akik így vannak vele.

2018.07.17 czerik

Tipikus Liam Nielsen film, ahol ő játsza a hős megmentót. Ami így a 20. film után sem tud unalmassá válni, talán a színész miatt, talán más miatt. Ajánlom mindenkinek.

2021.12.26 Eszter 79

Nagyon kedvelem Liam Neesont. Tőle még az akciófilmeket is megnézem. Ez az egyik kedvencem tőle.

2016.02.08 doroffee

A maga kategóriájában nagyon jó kis film. Jól ki van dolgozva a történet, minden szereplőnek megvan a maga motivációja, a főszereplő emberi, és vannak érzései, nem tökéletes. Ráadásul sikerült egy igen pörgős, akciódús, feszültséggel teli filmet lerakni elénk, amelyben nemcsak a verekedés tud izgalmat hozni a nézőknek.

2016.09.17 HannaK

Talán a legpörgősebb és legakciódúsabb film a kategóriájában. Ez az első rész volt a legütősebb.

2016.04.23 HanGa

Kiváló film. Végig pörgős és egy unalmas perc sincs benne, minden rész mérnökien ki van dolgozva. Nekem nagyon tetszett. Nem csodálom, hogy trilógiává nőtte ki magát az évek alatt.

2019.12.01 Eniq

A kedvenc filmem Liam Neeson-től egyszerűen zseniális. Szerintem maguk a készítők sem gondolták volna, hogy ekkora sikere lesz ezért muszáj volt még két részt csinálni belőle amik habár szintén jók voltak, de számomra kicsit felejthetőek is voltak. N... Több

2015.11.21 irongozu

Az elrabolva trilógia legjobb része. Liam Neeson nagyot alakít. Jól alakítja a harc képzett, de egyben aggódó apát. Azt sajnálom, hogy más jellegű filmekben nem látni őt mostanában.

2017.06.01 jencike1985

Tele van akcióval. A története nagyon megfogott. Végig izgultam mi lesz a végén. Zseniális színészi munkák.Volt egy két durva jelenete, de még így is szuper.

2017.01.26 Olivér Rózsa

Ez egy nagyon jó krimi akció film jó volt a felütése és végig tudta hozni azt az izgalmi fokot. Liameson Neeson pedig hozza a tipikus formáját ami nagyon megy neki.