87% 2034 szavazat

Elrabolva

Taken

2018.04.20 TomÁcs

Annyira akciódús a film, hogy nem hagy lélekzetvételt sem a nézőnek. Leeson az egy személyes szuper csapat, mindenkivel elbánik, azonnal vág az esze.

2016.05.10 VvV

Nagyon jó akciófilm, végig leköti az ember figyelmét, mert annyira akciódús. Nem éreztem túlzásnak a jeleneteket és Liam Neeson is kiválóan alakít, kerek a története.

2018.05.15 Filmelemző

Szerintem az egyik legjobb akciófilm, amit az elmúlt 10 évben készítettek. Pierre Morel, a francia operatőrből lett amerikai rendező úgy tűnik több téren is jó szemmel viszonyul a filmekhez és képes a műfaj legjobbjainak megalkotására. Az IMDb -n is ... Több

2018.07.25 Norbi

Izgalmas film, igencsak magával ragadó hangulattal. Odaszögezte a tekintetem a képernyőre a film, egészen addig, amíg véget nem ért. Nemhiába lett folytatása is.

2015.12.12 beero88

Nagyon szerettem ezt a filmet. Igazán cselekménydús kis története van a filmnek és nem laposodik el mint sok hasonló a kategóriájában. Nekem ezért is nagyon tetszett meg persze azért nagyon jól volt megrendezve. Szerintem!

2017.07.25 Lonka

Ahányszor megnézem mindig tetszik, pedig annyira átlátszó és a nézőt beszippantó a teljes története. Talán az, hogy nagyon akciódús, nincs ideje pislognia sem a nézőnek.

2015.06.05 Dodi

Elképesztő erős, száguldó adrenalin bomba! Megindító történettel, üzenettel, jól bemutatott világképpel! Nem lehet nem szeretni! Az akciófilmek egyik legnagyobb koronázatlan királya!

2017.12.14 Greeta

Megnéztem, nem unatkoztam rajta, de azért nem voltam tőle elájulva. Picit erőltetett a sztori és erősen hatásvadász. Az akciójelenetek i nagyon egyoldalúak.

2019.04.06 MidoD7

Eleve a háttértörténetben volt kemény potenciál, és ebből ki is hozták a legtöbbet. Pörgős, fantáziadús és csodálatos. Mindent vitt ez a film az én ízlésemmel. Azt hiszem, simán megy rá az 5 csillag.

2019.01.21 Timcsi

Ütős és pörgős történet, egy rohanás az egész. Maga a story elég egyszerű, de a film így is remek.

2021.06.09 stewie_griffin_2005

Jó kis akciófilm, főleg, hogy francia. Liam Neeson nagyon jól játszik benne. Azért adok csak 8 pontot, mert egy akciófilmnél jobban szeretem, ha van benne humor is (pl. Die hard), ez túl komor, “franciás” hangulatú. Legalább érzelmek vannak a filmben, ez mindenképp plusz pont.

2020.01.11 petraszab

Nem nagy száma a története, de azt nagyon jó adják el. Végig történik valami a filmben, nincs megállás.

2018.08.23 kevelin

Liam Neeson legjobb filmje. A kémes elemekkel fűszerezett, szexrabszolgák életének bemutatása egy nagyon izglmas akciódús filmben. imádom a mai napig.

2017.01.16 Gigi

Többszörnézős film, amikor először láttam, végig izgultam. Sodró lendületű, eseménydús, a hangulata is pont megfelelő. Több ilyen filmre lenne szükség, és akkor szívesebben ülnék le egy-egy akciófilm elé.