Escobar

Loving Pablo

2019.02.02 Timcsi

A története egyben kerek volt, de sok minden kimaradt belőle. Padlo nem volt egy egyszerű ember, és hihetetlen gondolatai voltak.

2018.07.30 felicity

Egész jó, de én azért jobbra számítottam.

2018.07.23 Filmworlds blog

a nap véleménye

Pablo Escobarról generációk hallottak már: egyesek emlékeznek rá a 80 -as évekből, mások (a fiatalabbak) különböző orgánumok, filmek, újságcikkek, könyvek említései nyomán vannak képben arról, hogy ki is volt valójában. Élete óriási érdeklődés tárgya... Több

2018.07.20 szoljhozzam

a nap véleménye

Milyen furcsa, hogy egy drogbáróról, aki egyben egy tömeggyilkos is volt ilyen nagyszabású film készül. Amúgy nem volt normális a pali, semmitől sem rettent vissza, vérdíjat kitűzni rendőrök fejére. A másik oldalon meg lakásokat építetett rászorulókn... Több

2018.09.15 thejoker

Rendben volt, nekem tetszett. Vannak hiányosságok, de átadja teljesen hogy ő volt a király abban az időben, néha kicsit szórakoztató is volt, egyedül a vége nem tetszett, azzal nem értek egyet. Szerintem ezt egy kicsit elrontották.

2018.07.19 pj19

Nagyszerű film, nagyszerű színészi alakításokkal! Érdekes személyiség lehetett Pablo Escobar,hisz ha belegondolunk az általa megvesztegetett és dúsgazdag szenátorok sem voltak szentek, hisz "Mindenkinek megvan az ára". Eléggé durva hatalmi harcokat s... Több

2018.12.10 iq.csabi

Rettentő gyenge film, nagyon vártam, szeretem a "gengszter" filmeket, de ez csak úgy lóg a levegőbe.

2019.01.09 dovetusfurdo

Még egy Pablo Escobaros film , de itt kevés szerepet kap maga az "üzlet" . Nem is volt rossz , de nem is jó még egyszer nem nézném meg. Ebből a filmből kiderül Pablo Escobar akkoriban milyen szerepet töltött be Kolumbiában , hogy tudta magához láncolni a szegényebb sorsú népet .

2018.08.06 varkonyiildi

A film elmarad amerikai társaitól. Penélope Cruz és Javier Bardem párosa miatt azért érdemes megnézni. A történet jó, csak vannak a filmben felesleges részek, üres jelenetek.

2018.10.07 urbanistaa

Nem is gondoltam volna csupán a trailer alapján, hogy ilyen izgalmas, jó kis film kerekedik ki az Escobarból. Nagyon jó, bár szokatlan páros Penelopé Cruz és Javier Bardem.

2018.10.20 Marcsitesója

Amennyiben valaki nem látta a Netflix teljesen azonos témában forgatott sorozatát a Narcos-t, akkor talán még tetszhet is neki. Sajnos azonban a Narcos minden tekintetben jobban kidolgozott és izgalamasabb mű, az Escobar legfeljebb egy gyenge trailer melllette.

2018.07.25 Phalanx

Hát, nem tudom, én abszolút jobbra számítottam, azt azért hozzá kell tenni, hogy eléggé rutinos szerkesztésű film, legalábbis elég sok a klisé, ettől eltekintve szerintem piszkosul szórakoztató. Csakis ajánlani tudom!

2018.07.20 Bernie

Szerintem Javier Bardem egyik legjobb alakítása, amit ebben a filmben láthattam. Van benne valami zseniálisan félelmetes, ami talán egy kissé háttérbe szorítja magát a film sztoriját, ez persze nem gond, de a Narcos után én nem hittem volna, hogy jobban fel lehet dolgozni ezt a témát, de ezek szerint lehet.

2018.07.22 doobie

na igen, Javier Bardem és Penelope Cruz maximálisan hozzák, amit várunk két ekkora sztártól, de a cselekmény ettől még sajnos igen-igen vontatott, a történetmesélés számomra egy kudarc, ráadásul 2 órában... legalább 40 percet ki lehetne vágni ebből a filmből.