Minden. Mindenhol. Mindenkor

Everything Everywhere All at Once

2022.06.08 taba

Aki még nem látott hasonlót

Annak valószínűleg érdekes színfolt lehet ez a történet. A párhuzamos világok között utazó hős koncepciója nem új, de hogy egy homoszexuális személy problémái miatt kerül veszélybe az univerzum, eddig ilyen történet még nem volt. Egyszer meg lehet nézni.

2022.07.16 Murphyyy

Biztosan velem van a baj, mert erről a filmről meg csak jót olvasok. Az első kb. félórát még azt mondom, hogy élveztem is, sőt, teljesen izgatottá váltam, hogy húúú ez még jó is lehet, mivel ilyet kb. még nem is láttam. :D Aztán valahogy minden a fej... Több

2023.05.21 ospir

LSD-használók kedvence lehet

Borzalmas. Sajnos egy órát elpocsékoltam az életemből erre a ganéra.

2023.04.08 damien0531

Soha ne nyomd fullba a kretént!

2x ültem neki, lehet az volt a baj, hogy semmilyen tudatmódosító szer hatása alatt nem álltam, de egyszerűen nem tudtam végignézni. Értem én, hogy multiverzum, meg kreténség kell a mai nézőknek, de nekem szekunder szégyenérzetem volt a film nézése közben. Elolvastam a kritikákat, hogy miért olyan "zseniális" ez a film, de nekek bárhogy próbálják megindokolni és csomagolni a kreténséget attól még az marad, egszerűen borzalom. Ennél akkor lesz lentebb, ha fingós, sz@rós, böfögős poénokkal teletűzdelt film kap majd oszkárt.

2023.03.06 Pitch_pls

Ellentétek, perspektívák

Bár a film címe és tematikája, amire épül, a minden, mindenhol, mindenkor, eléri azt a hatást, hogy egy több univerzumot átívelő káoszt lássunk a felszínen, ha jól figyelünk, a végső üzenete az, hogy ami igazán számít az Te. Itt. Most. Lesz, aki számára emészthetetlen lesz, ennek ellenére számomra az egyik legkreatívabb és legszerethetőbb film, amit valaha láttam. Óriási ötletek, szimbólumok, színészi alakítások és történetvezetés. Könnyű elveszíteni a fókuszt ebben a nagy ugrálásban, ezért is zseniális, hogy egy ilyen pörgős és végtelen káosz közepén egy olyan univerzális téma áll, mint az anya-lánya kapcsolat.

2022.04.22 Moze

KÖTELEZŐ!

Egy olyan film, amit sokáig emlegetni fognak, joggal. Zseniális rendezés, sűrű mondanivaló, mindez humoros köntösben.

2022.04.23 Gyula

Az tuti, hogy ez az utóbbi évek legeszementebb filmje, ismerve a rendezők előző filmjét már tudtam, hogy ez sem lesz más. Szerintem kihagyhatatlan, pörgős, zseniális alkotás.

2022.07.23 Tamás396266 Nézhetetlen

Semmi. Sehol. Sohasem.

Valami katasztrofálisan gyenge. 20-25 percet bírtam. Borzalmas.

2022.04.21 macuska

Oké, nálam ez a film teljesen betalált. Amolyan elborult sztori, de minden művészi szenvelgéstől mentes. Én imádtam.

2022.10.07 Findzs

Majdnem tökéletes

Rég láttam ilyen jó filmet. Talán utoljára a Csillagok között volt az ami ennyire tetszett. Egy percig sem ül le, végig fenntartja a néző figyelemét. Talán kicsit több lehetett volna benne a mit, miért, hogyan, magyarázat mint a Mátrixban. Azokat is megértem akiknek nem jön be. 10 évvel ezelőtt nekem sem biztos hogy tetszett volna ennyire. Csak azóta született egy gyermekem és kamaszodik :) 9/10

2022.08.18 Léna Virág

Gyönyörű, az év legnagyobb filmje. Minden perce aranyat ér.

2023.09.22 harzol Nézhetetlen

Nézhetetlen

Akkora hype volt ekörül a film körül, hogy semmi esetre sem akartam kihagyni. Viszont húztam-vontam, mindig elnapoltam, mert annyira unalmasan indul, hogy 5 perc után többször is abbahagytam. Már a felénél biztos voltam benne, hogy számomra értékelhetetlen förtelem ez az egész. Olyan, mintha egy 5 éves kínai kisgyerek látta volna a Mátrixot, és az ő rémálmát néznénk.