Ex Machina

Ex Machina

2015.05.17 smith

Nagyon jó film a mesterséges intelligenciáról. A számítógép és az ember viszonyáról, végén érdekes csavarral. A végét leszámítva nem túl eseménydús mégis végig lekötötte a figyelmemet, már csak azt vettem észre, hogy hopp már vég. Tetszett.

2016.05.21 Gecko

Nem az a fajta film ami különösebben látványos, a lényeg az elhangzottakon és a cselekményen van és a lehetőség adott ma már hogy mindez meg is valósuljon így szerintem Sci-Fi kategóriában kötelező darab!

2015.06.16 ElfRider

A film egyik főszereplője a robot lányt megalkotó tudós, egy nagyon okos ember, aki egészen a végéig teljesem más színben tünteti fel magát, csakhogy megtévessze a vendégét. Ennek ellenére a fiú túl járt az eszén, de túl sokra nem megy vele... érdemes megnézni.

2015.08.20 Filmzabáló

A rejtélyes, feszült és okos film számos apró meglepetést tartalmaz, nem akar mindfuck módon lenyűgözni, de nincs is rá szükség. Ezért egyesek számára unalmas és lassú lesz.

2017.01.15 holnaputan

Az első és az utolsó 25 perc remek, de utána picit elveszik a lényeg és vontatottá válik. Mondjuk örülök, hogy nem lett belőle egy szokások sztori, de picit mást vártam.

2015.06.08 veszi.peter

Zseniális film, engem nagyon megfogott és elgondolkodtatott. Mindig is érdekelt a mesterséges intelligencia, annak aki szereti ezeket a kérdéseket/témákat, bátran ajánlom. Nem kell akcióra számítani, egy lassabb lefolyású film, de nagyon jó.

2016.10.24 malnaturmix

Az előzetese alapján kicsit pörgősebbre számítottam, a közepe táján kicsit bele is aludtam, de még így se maradtam ki semmiből. A történet maga amúgy nem rossz.

2016.06.25 punktum

Nem rossz film, tetszett a hangulata és a környezete, de valami nekem hiányzott.

2015.08.26 csongi888

Szerintem zseniális a film, különösképpen a szintén most megjelent Chappie-vel összehasonlítva, ami ugyanezeket a témákat feszegeti (mesterséges intelligencia, az öntudat és az élet mibenléte, az ember, mint teremtő isten, a teremtéssel járó felelőss... Több

2015.05.22 Melibaba

Összességében egz elvont filmről beszélünk. A film az embert valamilyen szinten megfogja. Nem mondható akciódúsnak. Monoton film, de valamiért efajta szorongást vált ki a két karakter között. Kiváncsian várja az ember h naah mi lesz a következő napon... Több

2015.08.18 Imádom Nagy Antalt

Rejtélyes, feszült és okos film. Számos apró meglepetést tartalmaz, nem akar mind-fuck módon lenyűgözni, de nincs is rá szükség. Egyedül nézzétek, éjszaka, úgy a legjobb.

2017.01.08 des.tiny59

Nagyon nem tetszett a film, sokkal többre volt hivatott amit szerintem kihagytak és így ezáltal nem ért el olyan maradandó élményt amilyet kellett volna. Sajnos nem tudok rá jó pontozást adni. Egyszer bőven elég volt megtekinteni.

2015.08.07 Peeves112

Na, ez borzasztó. Engem teljesen kiakasztott ez a film, logikátlannak éreztem és a sztori is inkább szétesőben volt. Mintsem hogy összerakták volna egy egésszé… nagyon nem tetszett.

2015.05.20 Sissy

Meglepően jóra sikeredett ez a film. Bevallom őszintén, amikor megtudtam, hogy miről szól, nem volt sok kedvem megnézni. Viszont elképesztően jól van megcsinálva. Elgondolkodtató, élvezetes film, aminek nézése közben az az érzése támad az embernek, hogy a világ egyszer tényleg erre a sorsra jut.