Ex Machina

Ex Machina

2015.09.24 Zsceeeka

Nem vagyok nagy sci-fi rajongó, de ez a film tetszett. Érdekes volt a sztori is (bár nem egyedi), a színészek játéka is tetszett és a történet alakulása is.

2018.09.30 thejoker

Nem mindennapi története van, de nagyon jó.Nekem tetszett, és ajánlom másnak is. Nem unalmas film, Domhnall Gleeson alakítása nagyszerű.

2020.10.04 belavagyok

Egy a közeljövőben játszódó történet, amely nincs is talán olyan messze. Az ember folyamatosan feszegeti a határokat és talán egyszer a saját csapdájába esik.

2016.08.21 Timike

Érdekes volt a sztori a zárt környezet egészen nyomott hangulatot varázsolt. A történetben voltak apróbb hibák, de érdemes megnézni.

2016.02.07 Nathan03

Kicsit lassú tempójú de érdekes történetű film. Alicia Vikander jól eljátssza a szerepet. Érdemes megnézni van mondani valója a filmnek nekem kifejezetten tetszett.

2015.09.24 Loborg

Eléggé felkapott téma mostanság (amikor az informtika egyre több mindenre képes ), hogy mi lesz , ha a gépek is hasonlóak lesznek hozzánk. Nem újkeletű téma ez a scifik között , de szerintem ez a film is méltán megfér az ilyen témájú filmek között , jól össze lett rakva.

2016.04.21 szoljhozzam

Különleges filmnek mondanám, bár picit unalmas, ha azon dolgoztak volna még nagyszerű volna, de persze így is tetszett. Érdekes a története, és a robot-ember kapcsolatának ábrázolása.

2018.01.25 Bob

Nagyon jól sikerült sci-fi. Szeretem az olyan filmeket, ahol 1-1 új technikák tesztelnek/készítenek. Olyan volt, mint egy hosszú Black Mirror rész. Akinek tetszett ez a film, az kezdje el a Black Mirror sorozatot.

2015.05.26 zsanett0820

Nagyon vártam ezt a filmet, de sajnos túl sokat vártam tőle, ennek ellenére nagyon keveset adott. Véleményem szerint sem a történet, sem a megvalósítás nem sikerült valami túl jól. Gyakorlatilag meg lehetett volna csinálni 20 percben is, és akkor tal... Több

2016.02.27 H.a.n.n.a

Nagyon érdekes kérdéseket vet fel a film. A megvalósítással voltak gondok, néhol unalmassá ment át kicsit ült a történet. A robotlány viszont nagyon jól volt megcsinálva, mondjuk Alicia amúgy is gyönyörű.

2015.06.01 Evcsi95

Egy újabb film a mesterséges intelligenciáról. Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, tartja a közmondás. A film nagyon jó kérdéseket vet fel, még ha nem is mindig sikerül megválaszolni azokat. Eva nagyon jól meg lett formálva, képes az önálló éle... Több

2015.08.26 pisti18

Én is azon a véleményen vagyok, hogy a film nem a cselekményre vagy akcióra épít, hanem morális és filozófiai kérdéseket boncolgat. Aki szereti a tartalmasabb szórakozást annak ajánlott, bár ettől függetlenül egy kicsit vontatott.

2015.07.21 london2012

Véleményem szerint egy kicsit lassan kialakuló de témáját tekintve egy jó film kicsit ismertebb szereplőkkel befutottabb is lehetett volna mint így. De azért érdemes megnézni.

2017.05.17 Zoer8993

Ez valami borzasztóan gyenge filmre sikeredett. Eleinte érdekesen indult a története és láttam is benne fantáziát de szép lassan lankadni kezdett az érdeklődésem és átcsapott unalomba. Nem tudnám ajánlani ezt a filmet senkinek.