Legendás állatok és megfigyelésük - Dumbledore titkai

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022.08.20 Török389133

Néztem több mint két óráig, de kb 5 percnyi cselekményre emlékszem.

2022.06.05 Sandor

Unalmas

Nem tudtam végignézni. Dög unalom az egész.

2022.04.14 DracoDormiens

A varázsvilág visszavár

Megannyi megválaszolatlan kérdés és izgatott várakozás után végre megjelent a Dumbledore titkai. Elődjéhez, a Grindelwald bűntetteihez képest sokkal vidámabb és oldottabb hangvételűre sikeredett, bár elég komoly varázslóvilágbeli eseménysorozatot dolgoz fel. Ebben a részben kicsit kevesebb hangsúly jut a különféle varázslényekre, sokkal inkább a mágikus világ és annak vezetői kapnak szerepet. Grindelwald karakterének színvonala szerencsére változatlan maradt, még a színészcserét követően is, gyorsan meg lehet szokni, hogy más ember személyesíti meg. A régi csapat újra összeáll, ki is bővül, és helyére kerül a cselekményben szinte minden elvarratlan szál, melyre az előző film nem adott választ. Mindenképpen érdemes megnézni, ha más nem, emiatt, mert még azokra a rajongókra is sokkolóan hathatnak bizonyos pillanatok, akik ronggyá olvasták már a teljes Harry Potter-szériát, azon belül pedig a Halál ereklyéit, amelyben a Dumbledore titkok boncolgatása már megkezdődött Rita Vitrol által. Azt mondanám, a három eddig megjelent film közül lehet, hogy nem ez a legerősebb, mégis kiváló alapja lehet ez a jövőbeli folytatásnak.

2022.07.16 Murphyyy

Húsvét vasárnap eluntuk magunkat, úgyhogy gyorsan elmentünk megnézni a Legendás állatok mostanában kijött új részét. És milyen jól tettük! Szerettem az első két részt is. Kicsit az elején hiányoltam Johnny Deppet, de sajnos (nem sajnos?) hamar túlte... Több

2022.06.06 SzupiMester

Nem mondom, hogy uncsi volt, de azért szívrohamod nem lesz, mert annyira akciógazdag. Nekem tetszett, afféle szódával elmegy. Olyan kis csilin állatka milyen jó lenne kis hazánkba, a választásokkor. :)

2022.04.14 MiAzAki

Szerintem az eddigiek közül ez a legjobb Legendás állatok film, nagyon imádtam, és szerintem Dumbledore sztorija is nagyon jól sikerült.

2022.04.19 Marius

Ez egy jó film.

Számomra ez a jó film kategória. Szórakoztató, és annak is szánták. Amit vártam tökéletesen hozta. Cselekmény dús, cukisgáfaktor is kilőve benne. Nekem minden a helyén volt.

2022.04.15 MiAzAki

Nagyon vártam már a harmadik felvonás, és nem is kellett csalódnom. Mikkelsen alakítása fenomenális, szerintem remek választás volt Depp után. Nem is szeretnék ennél többet mondani róla, mindenképp érdemes megnézni!