Farkas

The Wolverine

2016.01.14 esfworld

Nekem nagyon bejött ez a japán sztori, ezerszer jobb lett, mint a Kezdetek és legalább utalgatnak a trilógiára is. A harcok se rosszak és látjuk végre rendesen kibontakozni Farkas karakterét.

2017.07.08 miklosvaridori

Jó kis akció-thriller Hugh Jackmannel a főszerepben. Jó a látványvilága, megfogtak a karakterek. Kivételes hangulatú, izgalmas, pörgős, maradandó élményt nyújt.

2017.08.23 penzesisti

Szeretem Hugh Jackman filmeket, a Farkasban is jól szerepelt. Érdekes, klassz, ötletes történet, ami tényleg mutatott újat és eredetit, hiteles karakterekkel.

2015.03.19 mimi

Szerintem a leggyengébb X-men film, közepes és felejthető, teljesen felesleges volt leforgatni, de még így is sokkal jobb mint némelyik mostani film...

2016.06.27 Pock

Érdekes és fantáziadús a története, kb ezt vártam a filmtől és erre számítottam. Szórakoztató, érdeklődést fenntartó, izgalmas film profi színészi alakítással.

2017.01.20 Katkatt

Nem volt rossz, de nem volt szívenütő a története. Pár éve láttam, de meghatározó jelentet nem volt a filmben, amire évekig emlékszik az ember.

2018.08.29 urbanistaa

Hugh Jackman és Patrick Stewart is nagyon jól alakít a Farkas-ban. Nagyszerű sztori, kiváló rendezés, látványilag is kitűnő és a végén frappáns a fordulat.

2015.02.01 miska1967

Kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert olyan unalmas volt. Semmi köze az X-man filmekhez. Már azt sem értettem, hogy minek kellett még egy spin-off ugyanannak a szereplőnek, ráadásul ez sokkal rosszabb lett mint az X-men - kezdetek: Farkas. Az lega... Több

2015.06.23 Newyqrk

Vége sz.r, a többi jelentet párbeszéd és történet VÉGIG isteni és eszméletlen. csak így tovább!!!! A harcok remekek, És kicsit másabb így, hogy egy ideig nem teljes az ereje. Újjabbá teszi a karakter egy részt. a dirigálós kis csaj pedig XD

2015.03.29 Helgus

Hát ez elég ócska lett, pedig csípem az egész sorozatot, meg Rozsomák is nagy kedvencem, de itt rendesen elcseszték a karakterét is, meg úgy egészében mindent. Még jó, h nem moziban néztem. De legalább az új X-menről jókat hallani! :)

2015.02.25 mokanszkit

Szerintem Semmi köze az X-man filmekhez. Már azt sem értettem, hogy minek kellett még egy rész, ráadásul ez sokkal rosszabb lett mint az X-men - kezdetek: Farkas. Az látványban és színészi alakításban is jobb volt. Itt csak egy volt, de ez is…………….

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Sajnos farkast halhatatlanra csinálták, úgyhogy nem túl izgalmas

2017.10.03 Garfbob10

Én kifejezetten szerettem James Mángold filmjét, melyben Logan szembenéz a halandósággal és Jean képében kísérti a múltja is. Csak sajnos sokat akart a történet és keveset fog, de sokkal jobbra sikerült mint a kezdetek. A zene is jó, de nem annyira k... Több

2015.08.31 nagynesze

A keleti hatás elérte a célját; a film nem akar nagyobbat harapni, mint amit tudna, ezek szimpatikusak, viszont egy biztos: nem fogunk rá sokáig emlékezni, egyszer nézhetős, süllyesztős film marad, viszont a következő rész borítékolható és nekünk már csak a remény maradt. Rajongók számára viszont kötelező.