A félelem utcája 1. rész: 1994

Fear Street

Creepyshake.com
2021/07/23

Értékelés: 5.3/10
A legnagyobb gondom azzal volt, hogy a készítők nem bántak elég kreatívan az alapanyaggal. Néha sikerül a középszer fölé emelkedniük, a képi világ és a színek használata tényleg jó lett, vannak azért szerethető szereplők és a kisváros múltja is magával tudja ragadni a nézőjét, csak valahogy annyira elmerült Leigh Janiak a klisékben, meg a mostani divathullámban, hogy egyszerűen nem volt képes arra, hogy valami igazán szórakoztatót összerakjon. Mindenesetre annyira azért elég volt ez a rész, hogy kíváncsi legyek a folytatásra. Több

Roboraptor
2021/07/24

Vérrel provokál a maszkos gyilkos – A félelem utcája 1.rész: 1994
A tinédzsereket is célzó horrorok az elmúlt évtizedben sikeresnek bizonyultak. A Libabőr, a Lidérces mesék éjszakája, a Mesék a hullaházból, a Stranger Things és a Sabrina hátborzongató kalandjai után a Netflix konkrét lépéseket tesz, hogy klasszikus értelemben vett horrorokkal bővítse a tiniknek szóló portfólióját. Alapanyagául a Libabőr könyveket is jegyző R.L. Stine A félelem utcája sagája szolgált. Az unortodox filmes esemény első része 1994-be repíti a nézőt. Több

Cinegore.net
2022/03/19

Mindent egybevetve a Fear Street filmek remek kikapcsolódást nyújtottak még nekem is, akinek filmes érdeklődése a legritkább esetben terjed ki a slasher műfajra, és még annál is kevesebbszer nézek tiniknek szánt filmeket. Bátran ajánlom tehát bárkinek, aki némi súlytalan szórakozásra vágyik, ez a Netflixes trilógia kiváló alapanyag egy hétvégi popcornos lazításhoz. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!