Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Hideg csontok (2005)

Frágiles

Sabnock Sanatory   2020. 08. 30.

Calista Flockhart zseniálisan hozza ebben a sötét,komor misztikus horrorban a rá osztott karaktert.Nagyon erős,és felkavaró képsorok,és rejtett ideg örlő feszültség vibrál a képsorokban.Szinte átérezhető nekünk is a fájdalom,és odaszegez a képernyő elé.Megtekintése kötelező.

hszpp   2017. 02. 05.

Kifejezetten tetszett,s ijesztőnek talaltam. Pedig manapság nem sok jo horrort készítenek,főleg olyat,ami anélkül is megijeszt,hogy ne szerepelne benne 600liter ver...

Owotonor   2019. 02. 05.

Nagy atmoszférája van a filmnek ami a spanyol egyidéségének köszönhető, a csonttörős részek nagyon letaglozóak mivel gyerekek sérülnek, elég ijesztő tud lenni a film, a vége pedig felkavaróan hat.

vivikejencikelara   2016. 10. 21.

Kiráz a hideg ha erre a filmre gondolok! Nagyon ijesztő főleg maga a "vaslány". Félelmetes mint minden ilyen korházban játszódó villódzó fényű éjszakák.. Amikor a fiúnak az elején a csontjai magától törnek el az rettenetes!

jencike1985   2017. 06. 01.

Igazán hátborzongató lett ez az egész végkifejlet és a "robotlány". Végig laza rettegésben tart és érdekes. A történetben az a leghátborzongatóbb hogy ilyen betegség és kezelési módszer van.

a-arnold   2016. 05. 27.

2-3x láttam talán ezt a filmet, tetszett a története, megadja a hangulatot az a lerobbant kórház felsőszintje, és a főszereplő kislány is nagyon bájos... Ajánlom mindenkinek, aki egy odabaxós thrillerre vágyik.

issue   2016. 10. 06.

Nehéz hova tennem. Flockhart alakítása borzasztóan lapos és egyhangú, szinte csak "néz" a filmben. Egy ideig nagyon félelmetes ugyan ez a nézés, de végül megszokja az ember. :) Viszont elég egyedinek mondanám, ahogy a film a sötétséget kezeli. Ettől lesz talán olyan félelmetes.

Richard Roxburgh
Colin McFarlane
Richard Roxburgh

A filmet a mozik 2005. október 14-én tűzték műsorukra Spanyolországban.

(Sabnock Sanatory )

Jaume Balaguero azután találta ki a film történetét, hogy látott egy 20. század eleji képet egy fiatal lányról, aki tökéletlen csontképzésben (osteogenesis imperfecta) szenvedett.