Gattaca

Gattaca

2019.02.19 Timcsi

Tetszett az a torz világ, amit a film bemutat. Az a felsőbbrendűség érzet, amely mint utóbb kiderült nem létezik.

2019.05.01 petraszab

Nekem az fura volt, hogy ilyen, meg olyan hiper-szuper világot élünk, de tök egyszerűen ki lehet játszani az egészet. Ez nem volt valami hihető. Maga a története ettől eltekintve érdekes.

2015.05.04 Milanman

Az egyik legjobb disztópia egy olyan jövőről, ami a mai viszonyok, a fejlett géntechnológia, az elitesedés korában tökéletesen elképzelhető és fenyegető jövőként jelentkezhet. Hideg, de végletekig pontos rajz egy ijesztő társadalomról.

2017.12.31 Zsceeeka

Nem egy mai film, de csak nemrég sikerült megnéznem, mert már az ismerőseim noszogattak vele. Abszolút megérte, izgalmas, egyedi világú sci-fi, valószínűleg máskor is meg fogom még nézni, ajánlom!

2019.04.17 iq.csabi

Nekem ez egy igen nehezen emészthető film volt. Vontatott, lassú és elvont volt. Tetszett, volt mondanivalója és a színészek is jók. Mindenképpen megéri egyszer megnézni, de kelleni fog hozzá egy komolyabb hangulat tőlünk.

2020.11.07 H.a.n.n.a

A Jude Law, Uma Thurman, Ethan Hawke, Alan Arkin lista bármelyik filmben megállná a helyét. Egy remek sci-fi a 90-es évekből.

2015.06.11 macskulare

Nagyon nagy film! Kötelező darab annak, aki még nem látta. Évenként egyszer előveszem és soha nem veszít a nagyságából. Ez a film a bizonyíték rá, hogy kevés pénzből is lehet nagyon jó sci-fit készíteni. Ez egy igazi gondolatébresztő film. 10/10

2015.05.01 Mate

Elgondolkodtató, egyedi disztópia. A színészek nagyon jók, de a történetben van az igazi szikra.

2015.07.29 Fildi

Sablonosnak mondható sztorija ellenére egy jól összerakott film általam kedvelt színészekkel a főszerepben. Ma is nézhető, szórakoztató film és látványos is.

2016.12.15 Maxima

Kategóriájában nagyon jó film. Egyedülálló, izgalmas és érdekes a sztorija. Elgondolkoztató, fordulatos misztikus film. Számomra nagyon érdekes volt és végig lekötött.

2016.05.08 anita9215

Nagyszerű a sci-fi szerelmeseinek mert meg ad mindent. Csúcs film. Itt mindent megkapunk, ami ahhoz kell, hogy jól szórakozzon a kedves néző. Akármikor rá tudom venni magam, hogy ismét megnézzem és ez igazán szimpatikus vonás egy filmnél. Végig lekötött.

2016.09.22 Zzssuuzzssii

Nagyon megfogó, elgondolkoztató a film sztorija. Érdekes ahogy előrevet egy feltételezett jövőképet, ami nem is elképzelhetetlen. Egyedi, különleges témájú és hangulatú film.

2016.08.22 Mliklós29

Sajnos ma már egyre kevesebb ilyen összetett logikájú film készül. A története hibátla és kiszámíthatatlan.

2015.05.20 Kriszta

Nagyon megfogott a film hangulata. Jude Law, Ethan Hawk és Uma Thurman tökéletesek a szerepeikre. Talán az fogott meg bennem a legjobban, hogy egy elvileg tökéletes rendszer miért mégis ilyen baljóslatú, és feszült. Az operatőri és rendezői munka is tökéletes, nagyon szép és hangulathoz illő világot sikerült teremteni.