Az elégtétel

Az elégtétel

Get Even
Videók

1. évad (2020) - 10 epizód

Kittyben, Margotban, Bree-ben és Oliviában látszólag semmi közös nincs, van azonban egy szenvedélyük, ami összeköti őket: az igazságtlanság felfedése.

(qwer)

Forgatókönyvíró: Dan Berlinka, Dan Braham, Gretchen McNeil
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2020.02.15. | Netflix (2020.08.02.)

KULCSSZAVAK

2020.09.25 violet_hope11

Egy egészen jó, fordulatokban bővelkedő sorozat, amit nagyon gyorsan végig lehet nézni. A története sem lerágott csont, a szereplők többsége viszont annál inkább sablonos és sokszor felszínes. Ugyanakkor tetszett, hogy az utolsó pillanatig titokban ... Több

2020.07.30 mártilány

Meglepően jó sorozat, olyan oldalát mutatja be a magániskoláknak, amit kívülállóként elképzelhetetlennek tartunk. Kedvet kaptam a könyv elolvasására is.

2020.03.10 piZZola

Nem hoz semmi újat a műfajba, inkább amolyan átlagosan jó sorozat, amit ha megnéz az ember, nem érzi, hogy kár volt rá az időt pocsékolni, de nem is lesz elragadtatva tőle.

2020.04.07 danaso

Néhol szerintem kissé bukdácsolna a dialógusok, és a karaktereket is jobban ki lehetett volna bontakoztatni, de ettől függetlenül nagyon tartalmas Az elégtétel. Igaz, hogy folyamatosan kattog az agyam a sztorin, de ez már egyébként nagyon hiányzott.

2020.05.18 gumisxxx

Irtó fajsújos témát feszeget a sorozat, és nagyon remélem, hogy végig tudja vinni azt az ívet, amit már az elején hoz. Igazából kellett nekem némi türelem a cselekményhez, de nagyon odaszegezett a képernyő elé.

Elit
Totál szívás