Az aranykezű sebész

Az aranykezű sebész

Gifted Hands: The Ben Carson Story

Dr. Ben Carson, a nemzetközileg is ismert idegsebész komoly döntés előtt áll. Egy németországi család fejüknél összenőtt ikreit kellene megoperálnia, ám bizonytalannak látja a helyzetet. Elvállalja a műtét és ezzel tegye kockára mindkét gyermek életét vagy ne kockáztasson?

(erare)

Premier (HU): 2011.09.01.
Aunjanue Ellis

2018.02.03 BaloghBogi42

Nagyon szép, és tanulságos film. Motiválhat mindenkit, mert megmutatja hogy nem az a fontos, hogy az ember honnan indít, milyen körülmények között él, hanem az, hogy a külső tényezők hatása ellenére és kőkeményen dolgozik, mert hisz benne, hogy bármi sikerülhet.

2015.06.17 szafffy

Ajánlom megnézésre ezt a valós eseményekre épülő filmet. Nem hívőknek is. Sok mondanivalóval bír, mint például, hogy sorsunk nem a csillagok állásáról, hanem önmagunktól függ.

2016.01.06 lexlutor

Nagyon mélyenszántó film, amely során végig gombócot éreztem a torkomban. A történet csodálatosan szép és a színészek is fantasztikusan adják át a szerepüket. Kötelező darab!

2015.02.07 Alphik

Számomra nem egyszer egy picit erőltetettnek hatott és ez egy kicsit zavaró volt, de máskülönben remekül felépített történet és nagyon megható az egész, ahogy van.