Gothika

Gothika

2017.10.24 SzFa

Végig izgalmas, elgondolkodtató és csavarokkal teli film. Nem egy átlagos horror, van benne amikor íjesztő, de leginkább rejtélyes. Nagyon letudja kötni a filgyelmet. Különösen jó, hogy nincsenek benne igazán véres jelenetek.

2021.08.06 Gauss

Méltatlanul alulértékelt film. Akik szeretik a thrillert és a misztikus filmeket, azoknak csemege az ilyen mozi. Van benne minden, izgalom, rejtély, fordulat, és mindez nagyszerű szereposztással. Többször láttam, és még párszor fogom. :) 10/10

2016.10.28 jencike1985

Halle Berry csodálatos színészi játékot mutat be. Elgondolkodtató mégis rémisztő. Nagyon lekötötte a figyelmemet, nagyon érdekes maga a film, csak sokszor belegabalyodtam és elvesztettem a fonalat.Ezért is többször nézős.

2017.03.07 Hedy0809

Izgalmas,fordulatos film,természetesen a csattanó sem marad el. Tetszett a szereposztás és a történet is. Ajánlom a téma kedvelőinek.

2020.11.01 Clay44

Zseniális film, én csak ajánlani tudom.

2015.03.18 Mmaarrttoonn

Müfajaban jo film. Hozta azt amit egy horrortol elvarhatunk. Lehet rajta izgulni, tobbszor nezheto.

2015.03.03 dodmin

Épp egy olyan éjjelen láttam, amikor kétszer is leadták egymás után. Mindkétszer megnéztem, úgyhogy kitalálható, hogy élveztem. Véleményem szerint nagyon jó film, végig rettegtem az egészet.

2016.02.28 Jony Crash

Nem volt az igazi ez a film, pedig a szereposztás alapján azt várta volna az ember, hogy valami nagy durranás lesz. De végső soron eléggé átlagos, sablonos horror lett, ami nem is igazán ijesztő, a színészek pedig láthatóan nem érezték jól magukat, h... Több

2015.03.11 nándi99

Nem volt rossz film, el lehetett nézni egyszer. Halle Berry nem volt a legjobb, láttunk már tőle nagyobb alakítást is, de hát ez a film sem volt éppen Shakespeare, nem igényelte a szuperjó színészi alakításokat. Az ötlet szerintem elfogadható volt, b... Több