Gothika

Gothika

2023.01.21 Erik Csok

A filmnek az első fele, ami az elmegyógyintézetben játszódik, az 10/10. Minden megvan. Misztikum, izgalom és jó történet. De a vége felé a film szétesik. Nagyon nem illik a vége az egész felépített történethez, leginkább a környezetre gondolok, és a ... Több

Jó film, tetszett benne Halle játéka. Minden benne van, ami egy misztikus thrillerhez kell, a vége pedig zseniálisan üt. Ajánlott mozi.

2017.05.03 indingo

Aprólékosan kidolgozott film, remek történettel ami abszolút nem kiszámítható. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

2021.11.06 Eastern79

Minőségi borzongás

Halle Berry talán egyik legerősebb alakítása és a misztikus thrillerek egyik legjobbika Mathieu Kassovitz mára már klasszikussá lett kísértethistóriája. Sikeréhez a remek Halle Berryn kívül olyan sztárok járultak hozzá, mint Robert Downey Jr., Penélope Cruz vagy Charles S. Dutton, de nem csak a kiváló castingnak köszönhető mindez. A virtuóz operatőri munka, a tökéletes effektek és zenei aláfestés, valamint a fokozatosan kibontott és itt-ott "megtekert" cselekmény végig fenntartja a feszültséget. Zseniális, erős atmoszférával rendelkező thriller.

2023.01.03 JRD

A színészi játék miatt 4*

Bevallom, sokszor láttam a filmet, de sosem figyelmesen. Inkább amolyan passzív tévénézés közben hallgattam, rápislantottam. Most az ünnepek alatt megnéztem, és kifejezetten tetszett. A sztori igazából önmagát írta. Mivel eredeti nyelven néztem meg, így jobban átérezhettem a színészi játékot (és emiatt adtam meg a 4*-ot. Érdemes megnézni. De ne hallgass rám! Nézd meg, és majd eldöntöd magad. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.17 Deku

Nagyon érdekes és kissé talán hátborzongató is ez a sztori. Halle Berry nagyszerű volt. Eszméletlenül tökéletes film lett. A zenei aláfestések gyönyörűek és igazán hangulatos erőteljes a film egészen a végéig.

2021.02.18 elekm90

Gyerekkoromból valahogy jobb filmre emlékeztem, az elején tetszett is a misztikuma. De a forgatókönyv gyengeségei és sablonjai a második felére megmutatkoztak, és nem nagyon tudott meglepni.

2017.11.20 Bazzzsi

Nincs túlerőltetve a film. Helyenként kellően misztikus és érdekes, nincs benne egy perc unalom sem, mert mindig történik benne valami. Szereposztása kiváló.

2020.02.07 Timon

Elsősorban a bonyolult tartalmi felépítése ragadott meg a film során: az elején már ment az esetek bemutatása, nem kevés drámázással együtt, amelyek azért jól fokozták a hangulatot, és amilyen erős volt végig az atmoszféra... 10/10

2018.11.29 VvV

Halle Berry egyik legjobb filmjének tartom. Természetes az alakítása és maga a film is érdekes.

2019.02.10 Ildikó Bacskai

Fordulatos, izgalmas, megható film, Halle Berry szerintem legjobb alakítása. Meg kell nézni.

2019.03.05 Timcsi

Jó kis film, izgalmas tud végig maradni, sok minden történik benne és jók a karakterek is.

2018.03.07 kevelin

Halle Berry-nek egyszerűen jól áll ez a műfaj, ebben a filmben pedig kifejezetten szenzációsat alakít. Minden egyes pillanat új meglepetéseket tartogat. Kellően feszült a film, a legelejétől kezdve. Szuperül összerakták a misztikumot a thrillerrel és... Több

2021.05.19 Di Canio

Régebben azt hittem, ez valami nagyon jó film, aztán mikor láttam, nem csalódtam benne. Nem kiemelkedő, de teljesen jó horror, többször is meg lehet nézni.