Bazzzsi

Miranda Grey pszichológus (Halle Berry) izgatott új munkája miatt, egy szigorúan őrzött börtönben kell dolgoznia. Egy baleset után azonban a börtönben mint elítélt tér magához, akit férje meggyilkolásáért zártak be. Bár Miranda váltig állítja, hogy ártatlan, mindenki azt gondolja róla, hogy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország, Kanada, Spanyolország
Premier (HU): 2004.04.08. | Netflix (2022.10.15.)

2023.01.21 Erik Csok

A filmnek az első fele, ami az elmegyógyintézetben játszódik, az 10/10. Minden megvan. Misztikum, izgalom és jó történet. De a vége felé a film szétesik. Nagyon nem illik a vége az egész felépített történethez, leginkább a környezetre gondolok, és a ... Több

2017.05.03 indingo

Aprólékosan kidolgozott film, remek történettel ami abszolút nem kiszámítható. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Jó film, tetszett benne Halle játéka. Minden benne van, ami egy misztikus thrillerhez kell, a vége pedig zseniálisan üt. Ajánlott mozi.

2021.11.06 Eastern79

Minőségi borzongás

Halle Berry talán egyik legerősebb alakítása és a misztikus thrillerek egyik legjobbika Mathieu Kassovitz mára már klasszikussá lett kísértethistóriája. Sikeréhez a remek Halle Berryn kívül olyan sztárok járultak hozzá, mint Robert Downey Jr., Penélope Cruz vagy Charles S. Dutton, de nem csak a kiváló castingnak köszönhető mindez. A virtuóz operatőri munka, a tökéletes effektek és zenei aláfestés, valamint a fokozatosan kibontott és itt-ott "megtekert" cselekmény végig fenntartja a feszültséget. Zseniális, erős atmoszférával rendelkező thriller.

2023.01.03 JRD

A színészi játék miatt 4*

Bevallom, sokszor láttam a filmet, de sosem figyelmesen. Inkább amolyan passzív tévénézés közben hallgattam, rápislantottam. Most az ünnepek alatt megnéztem, és kifejezetten tetszett. A sztori igazából önmagát írta. Mivel eredeti nyelven néztem meg, így jobban átérezhettem a színészi játékot (és emiatt adtam meg a 4*-ot. Érdemes megnézni. De ne hallgass rám! Nézd meg, és majd eldöntöd magad. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

A film összesen 141,6 millió dolláros összbevételt produkált.Szerző: LionelMessi10

40 millió dollárból készítették a filmet.Szerző: LionelMessi10

Robert Downey Jr. számára sorsfordító volt a filmszerep; itt most nem a briliáns játéka miatt, hanem mert itt ismerte meg a feleségét, és érte örökre lemondott a drogokról.Szerző: AngelCass

Robert Downey Jr. a film forgatása alatt ismerte meg Susan Levin producert, akit 2005-ben feleségül vett.Szerző: AngelCass