Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Gothika (2003)

Gothika

Clay44   2020. 11. 01.

Zseniális film, én csak ajánlani tudom.

indingo   2017. 05. 03.

Aprólékosan kidolgozott film, remek történettel ami abszolút nem kiszámítható. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Deku   2017. 08. 17.

Nagyon érdekes és kissé talán hátborzongató is ez a sztori. Halle Berry nagyszerű volt. Eszméletlenül tökéletes film lett. A zenei aláfestések gyönyörűek és igazán hangulatos erőteljes a film egészen a végéig.

Sabnock Sanatory   2018. 03. 12.

Jó film.....tetszett benne Halle játéka!!!Minden benne van,ami egy misztikus thrillerhez kell,a vége pedig zseniálisan üt!Ajánlott mozi!

VvV   2018. 11. 29.

Halle Berry egyik legjobb filmjének tartom. Természetes az alakítása és maga a film is érdekes.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nincs túlerőltetve a film. Helyenként kellően misztikus és érdekes, nincs benne egy perc unalom sem, mert mindig történik benne valami. Szereposztása kiváló.

Timcsi   2019. 03. 05.

Jó kis film, izgalmas tud végig maradni, sok minden történik benne és jók a karakterek is.

A film összesen 141,6 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készítették a filmet.

(LionelMessi10)

Robert Downey Jr. számára sorsfordító volt a filmszerep , itt most nem a brilliáns játéka miatt hanem mert itt ismerte meg feleségét és érte örökle lemondott a drogokról

(AngelCass)

Robert Downey Jr. a film forgatása alatt ismerte meg Susan Levin producert akit 2005-ben el is vett feleségül

(AngelCass)

Halle Berry a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Halle Berry eltörte a karját forgatás közben.

(kázsé)

A jelenet a medencénél nem volt benne a forgatókönyvben.

(kázsé)

Robert Downey Jr. és John Carroll Lynch a Zodiákus c. filmben is együtt játszanak.

(kázsé)

Bár a filmből nem derül ki, hogy ki Doug gyilkosa, a forgatókönyvből igen.

(kázsé)

A film az eredeti elképzelések szerint a börtönben végződött volna, de nem tudták úgy szőni a történetet, hogy visszajussanak a börtönbe, így végül elálltak ettől.