Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Gothika

Timon   2020. 02. 07.

Tartalmaz cselekményelemzést. Elsősorban a bonyolult tartalmi felépítése ragadott meg a film során: elején már ment az esetek bemutatása,nem kevés drámázással együtt,amelyek azért jól fokozták a hangulatot,és amilyen erős volt végig az atmoszféra. 10/10

indingo   2017. 05. 03.

Aprólékosan kidolgozott film, remek történettel ami abszolút nem kiszámítható. Mindenkinek ajánlom, aki még nem látta.

Deku   2017. 08. 17.

Nagyon érdekes és kissé talán hátborzongató is ez a sztori. Halle Berry nagyszerű volt. Eszméletlenül tökéletes film lett. A zenei aláfestések gyönyörűek és igazán hangulatos erőteljes a film egészen a végéig.

VvV   2018. 11. 29.

Halle Berry egyik legjobb filmjének tartom. Természetes az alakítása és maga a film is érdekes.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Nincs túlerőltetve a film. Helyenként kellően misztikus és érdekes, nincs benne egy perc unalom sem, mert mindig történik benne valami. Szereposztása kiváló.

A film összesen 141,6 millió dolláros összbevételt produkált.

(LionelMessi10)

40 millió dollárból készítették a filmet.

(LionelMessi10)

Robert Downey Jr. számára sorsfordító volt a filmszerep , itt most nem a brilliáns játéka miatt hanem mert itt ismerte meg feleségét és érte örökle lemondott a drogokról

(AngelCass)