A bátrak

Only the Brave

2024.03.13 Dynamis

A Hősök

Bátran írhatom, hogy csodálatosan szép és egyben izgalmas film, ami ráadásul igaz történet alapján készült. Nem mondok semmit, hogy mi a tartalma, inkább nézd meg, érdemes!

2019.09.25 ZeroHero

10/10

OMFG, ez mekkora film, te jó ég! Egy filmnek ilyennek kell lennie. Tartson valahonnan valahová, tudjunk meg egyre többet a szereplőkről, drukkoljunk nekik, azonosuljunk velük, nevessünk és sírjunk velük együtt. Aki látta, az tudja, miért mondom, aki nem, az ne tétovázzon, az utóbbi évek legjobb filmjének az adatlapját olvassa éppen.

2018.06.12 hsanya182

Gyönyörű tájakon játszódó Tűzoltós dráma. Főleg a Tűzoltók családi konfliktusairól szól, magánéleteiket szépen bemutatja, néhány kis akciójukról is láthatjuk őket tűzoltás közben, szép a számítógépes grafika a tűzről. Végül megható szívszorító drámáb... Több

2018.03.25 Queenakasha

Jól sikerült, megható film. Mindig is szerettem azokat a filmeket, amik igaz történeten alapulnak, de különösen megrázóak tudnak lenni, ha azok egy ekkora katasztrófát mutatnak be és ebben az esetben sikerült mindezt nagyon látványosan megtenniük, va... Több

2021.02.04 freeman

Király film.

2021.03.29 Sajt

Igazi hősők

Egy igazán megható történet a bátorságról, a családról, a szeretetről és az odaadásról. Annyira megható volt látni, hogy ezek az emberek menyire szerették egymást, és hogy mennyire összetartottak.

2020.05.22 elekm90

Érdekes film az erdei tűzoltókról, már az egyedi témája is kiemelt a középszerből, és a megvalósítás is egész jó lett. Főleg vizuálisan erős a film, illetve az utolsó harmada, de egyébként sem rossz a csapat összekovácsolódását végignézni.

2020.03.19 rkriszti

Fantasztikus film, lebilincselő, megindító. Hihetetlen fiatal hős férfiak, akik életük elején emberfeletti küzdelemben lelték halálukat. Csak tisztelegni lehet előttük. Csodálatos történet.