Queenakasha   2018. 03. 25.

Jól sikerült, megható film. Mindig is szerettem azokat a filmeket, amik igaz történeten alapulnak, de különösen megrázóak tudnak lenni, ha azok egy ekkora katasztrófát mutatnak be és ebben az esetben sikerült mindezt nagyon látványosan megtenniük, valószínűleg érdemes lett volna moziban megnézni. Nagyon jók voltak a szereplőválasztások és úgy gondolom, hozták ami tőlük elvárható volt.

hsanya182   2018. 06. 12.

Gyönyörű tájakon játszódó Tűzoltós dráma. Főleg a Tűzoltók családi konfliktusairól szól, magánéleteiket szépen bemutatja, néhány kis akciójukról is láthatjuk őket tűzoltás közben, szép a számítógépes grafika a tűzről. Végül megható szívszorító drámába csöppenünk bele hirtelen fordulattal...A hosszúsága miatt én egyszer nézős filmnek ajánlanám...

Hakker   2018. 07. 17.

Minden tiszteletem ezekért az emberekért. Nemes gesztus volt az emléküket és a hőstettüket megörökíteni. Ezek az emberek kiérdemelték. A film készítői elött is le a kalappal, hogy ennyire életszerűen elkészítették a filmet.

Taylor Kitsch
Andie MacDowell
Jennifer Connelly

Hiába mondanám azt, hogy az összkép egy fokkal igényesebb, nagyravágyóbb, mint az átlag, végeredményben az Only the Brave sem tud többel előrukkolni, mint az átlag. 7/10 több»

"Nem feltétlenül a legjobb film ebben a témában, de érdemes megnézni, hiszen vannak mindennapi hősök, akikre csak az ilyen mozik irányíthatják rá a figyelmet." több»

A film valós eseményeket dolgoz fel.

Ken Nolan és Eric Singer a GQ "No Exit" című cikke alapján írta a forgatókönyvet.

Joseph Kosinski rendező és Jeff Bridges második közös filmje (Tron: Örökség).