A Gucci-ház

House of Gucci

Revizoronline.com
2021/11/25

KIRÁLYDRÁMA A KIFUTÓN
A Gucci-háznak az az egyik legnagyobb baja, hogy visszariad a saját merészségétől. Fel-felvillantja ugyan egy szemtelen szatíra lehetőségét, amelynek megvan a lesújtó véleménye a szereplőiről és azok élhetetlenségéről, mégsem meri következetesen végigvinni ezt a vonalat, és felvállalni a vele járó stílust, elvégre mégiscsak megcsalásról, sikkasztásról, hátba szúrásról, kisemmizésről és gyilkosságról van szó. Több

Vox.hu

Értékelés: 6.5/10
Stílusos, de néha vontatott, egyenlőtlen, de remek alakításokkal teli, szépen megrendezett, résziben igencsak szórakoztató darab lett A Gucci-ház, pedig lehetett volna sokkal több is. A színészek miatt éri meg a jegy árát, de az igazán elemében lévő Ridley Scottért Az utolsó párbaj egy sokkal biztosabb döntés. Több

Artsomnia
2021/12/02

A mozi végig hoz egy konzisztensen jó hangulatot, és ezt a rendezés mellett a színészeknek is jócskán megköszönhetjük. Nem hibátlan mozi, de bőven megugorja az elvárásokat, és végre a márkához most már konkrét embereket is társíthatunk. Több

Creepyshake.com

Értékelés: 7.8/10
Ezért nem tudom többre értékelni az alkotást egy erős közepesnél. Mi más lehetne az ipar lényege, ha nem maga az alkotás? A film az, ami igazán fontos kell, hogy legyen. Minden másodlagos. Itt felborul a sorrend. Elvész a balansz. Kár érte. Talán majd legközelebb… Több

Kortárs Online
2021/12/30

Ridley Scott sosem gyártott tucatárut, most sem ezt teszi, de hiába a minőségi összetevők, együtt nem mutatnak jól, így a varázslat ezúttal elmarad. Több

KULTer.hu
2022/01/15

Paolo mozija
Négy évvel az Alien: Covenant és A világ összes pénze után Ridley Scott ismét duplázott egy éven belül, de amilyen veretesre sikerült az októberben debütált Az utolsó párbaj, olyan kényelmetlen benyomásokat ébreszt a divattervező-család grandiózusnak szánt freskója. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!