Gyilkosság az Orient expresszen

Murder on the Orient Express

2017.11.13 batukán

Nem vagyok egy nagy Agatha Christe rajongó, ám el kell ismerjem, hogy ez a történet teljesen magával ragadott. Az is tény, hogy a tv-s régebbi változat egy kicsivel jobban tetszett, de azért ez se rossz.

2017.11.17 fcbnandi

Tegnap néztem meg moziban. Nekem nagyon tetszett. Nem gondoltam, hogy az lesz a vége, ami. A könyvet nem olvastam még, de biztos, hogy jobb lesz. Ajánlom másoknak is a filmet.

2017.11.14 [email protected]

Összességében engem szórakoztatott a film. Attól eltekintve hogy egy kicsit mesterségesnek tűnt a környezet egy jól összerakott, profi színészekben bővelkedő filmnek tartom. Számomra élmény volt moziban. Van benne feszültség és fordulat, izgalmas film.

2018.04.03 dovetusfurdo

Nem olvastam a könyvet. Végén még is hiányérzetem volt ,mintha lett volna még több ebben. 10/8 egyszer mindenkinek ajánlom megnézésre.

2018.03.10 Evok1909

Nekem tetszett. Valami megfoghatatlannak a hiánya nagyon érződött végig, de ennek ellenére minden perce lekötött.

2017.11.14 Acropolis

Látom, sok a negatív kritika a filmre, én ezzel nem értek egyet! Szerintem a történet végig leköti a nézőt, én egy percet sem unatkoztam rajta. Persze, a könyv egészen más, de azt nem lehet összehasonlítani egy filmmel. Johnny Depp jól alakított benn... Több

2017.11.19 edessszilvia

Kicsit másabb hangulatú a film mint a könyv, de mindkettő nagyon jó élményt nyújtott. Fordulatos és kiszámíthatatlan, a karakterek amolyan tipikus "Agatha Christie-sek". Érdemes megnézni!

2019.02.07 vyctoria79

Én, mint Agatha Christie rajongó (majd az összes műve megvan, a kedvenceimet legalább 20-szor olvastam) úgy gondolom, hogy nagyon egyszerű ajánlást írni ehhez a filmhez: -- ha Agatha Christie rajongó vagy, akkor kellemesen csalódni fogsz és biztosan ... Több

2017.11.19 penzesisti

Jó volt látni is a filmet az Agatha Christie regény elolvasás után, főleg ilyen klassz színészekkel mint Penelopé Cruz és Johny Depp. Tetszett ez az új változat, jobb mint a korábbi Agatha feldolgozások.

2017.11.21 kozse48

Előrebocsátom, nekem nagyon tetszett. Igen, nem a XXI. századi üsd, vágd, egypercenként akció. Hercule Poirot mindenkit meghallgat és kinyomozza az összefüggéseket. Nekem hátradőlve, kellemes szórakozás, jó színészekkel (jó, nem igényelt túl nagy erő... Több

2017.11.14 Pock

Annak ellenére hogy hangulatában eltér a megszokott Agatha Christie filmektől és a forgatókönyvben is van némi eltérés nekünk jó szórakozást nyújtott a film moziban nézve. A környezet kicsit meseszerű, nem reális, de ettől eltekintve kellemes film!

2018.02.28 Minka

Borzasztó nagy csalódás volt ez a film és nem is értem, hogy miért érezte úgy bárki, hogy az eddigi Poirot-filmekből hiányzik egy ilyen darab?! A "parádés" szereposztáson és a digitálisan látványosnak szánt utómunkákon kívül semmi újdonságot nem tud... Több

2017.11.14 Imlah

Többet vártam a filmtől. Agatha Christie azt hiszem egy méltán világhírű, profi bűnügyi író, és az alaptörténettel nincsen semmi bajom, viszont ez a film vontatottra sikerült és nem kellőképpen izgalmas, amit egyébként a kategóriától elvártam volna. Egynek jó volt, de újra nem nézném!

2017.11.14 Maxima

A filmről az jut eszembe mint jelző, hogy összecsapott. Nincsenek benne azok a jellemzők, amit egy jó de akár egy közepes krimitől elvárok: fordulatok, izgalmas jelenetek. Ettől számomra nem volt hiteles a film és bóvlinak hatott. Csalódás volt, nem ajánlom!