Halálos iramban - Tokiói hajsza

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2015.06.20 neeta92

Nagyon jó volt. Tökéletes volt benne a hangulat, a poénok, az akció jelenetek. Nagy kár, hogy a sorozat későbbi részei nem követték ennek a résznek a stílus menetét pedig még jobb lehetett volna mint emígy.

2015.06.04 era93

Ez egy durr bele mindent akciófilm és én imádtam. Ez az a rész amiben volt minden igazából. Egy kis sztori, egy kis látvány, kocsik stb. Erre nem tudom azt mondani, hogy egyszer nézős. Imádtam!

2015.10.31 katalin19

A menő autók elmaradhatatlanok, ezért pompás az egész. A sorozat részei között megjelenik néha a dráma is itt-ott ,de ezért nem uncsi mindegyik részben keveredik egy-egy műfaj. Szereplők isteniek. A bűnözést mindig kiváltják valami jóval. Fordulatos.

2015.03.20 idefix

A halálos iramban legjobb része. Izgalmas hajsza, sok-sok akcióval. Nulla sztori, maximális látvány és pörgés!

2015.11.01 Vivi02

A verseny láz folytatódik. Érdekes világ,amik Tokyoban történik. Nagyon bírom. Bulis,kemény hajsza a tét. A legjobb film sorozat,ami valaha készült. Minden kategóriának megfelel.

2015.03.29 fazsuzso

Ilyen egy igazi akciófilm! Tökéletesen kerek, bár sok mondanivalót nem hozó történet(de nem is ezt várjuk tőle), nagy látványjelenetek, effektek, izgalom és pörgés a köbön!

2015.01.27 krissz001124

Nekem annyibol Nem tiszta a kép hogy a Kínai gyerek (elfejetettem a nevét) Ebben a részben meghal.De a 6.részbe már benne van. De így is megunhatalttlan.

2021.04.27 freeman

Király film.

2015.03.22 Bence04

A film harmadik része már nem volt olyan jó, mint az első kettő. Teljesen új szereplők vannak benne, ugye itt van Han, aki a későbbi részekben is szerepel, és nem olyan nehéz rájönni, hogy a 4-5-6. rész is a harmadik rész cselekménye előtt játszódik.

2015.07.11 nero

Ennek már nem sok köze van a Halálos Iramban sorozathoz. Az mondjuk jó pont, hogy nincs benne CGI, de ettől a sztori nem lesz tartalmasabb. Mintha egy autós játékot rakta volna át vászonra, csak még a történetet is kihagyták belőle. Végül is nem baj, nem gondolkodni szerettem volna rajta.

2015.03.09 danda115

Szép autók, szép csajok, jó drifting jelenetek, de más értékelhető nem nagyon van benne. Egyszer megnézhető az autófan haverokkal, de sajnos több nincs benne. Felejthető alkotás, ahogy a sorozat többi darabja is, és ezt csak azért nem lehet velük öss... Több

2017.12.16 azurou

Pörgős akciófilm, igazi fiús mozi. Drift, gyorsulás, jó kameramozgás, magával ragadó lendület. A színészi alakítás nem túl izgi, de nincs is nagy hangsúly a filmben a szereplőkön, inkább a helyzetek a hangsúlyosak. Semmi komoly mondanivaló nincs, a l... Több

2015.02.17 mjocika76

Az összes részét láttam és nagyon szórakoztató volt mind! Csak ajánlani tudom ... Remek, pörgős, izgalmas film volt.

2020.04.06 ajtai nikolasz

ez a legjobb film