Halálos iramban - Tokiói hajsza

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2022.06.04 BRANTON

Mèlyrepülès

2006-ban eljött a harmadik rész. Justin Lin jött, látott és rendezett. Más stílus mint ezelőtt kétszer, más sztori. Semmi gond. Vannak emberek, akiknek pont ez a kedvenc részük, mert ez szól leginkább az autókról, versenyekről, csajokról. Nekem épp ellenkezőleg. Szerintem kilóg a szériából, nem túl jó a színészgárda, gyenge karakterek, érdektelen sztori. Ugyan nem a leggyengébb rész, de majdnem. Az akciójelenetek nem rosszak, a zenék szintén nem. Mégsem az igazi. Ugyan később ügyesen összekapcsolják egy másik résszel a filmet, de szerintem egy felesleges kitérő volt ez.

2017.07.26 Deku

Az összes rész közül talán ez volt a kedvencem. Egyszerűen zseniális volt, hogy át tették a filmet Japánba. Tökre jól működött. Másabb mint az előző részek de ez nem ront a filmen.

2017.09.21 mamiéstöti2

Nekem ez a rész tetszett a legkevésbé, talán az idegen helyszínek és a más kultúra miatt. Egyébként a történet elfogadható, de a húzóemberek hiánya is kiábrándító.

2018.08.02 HE7EDIK

Ez a rész olyan a szériában mint egy kakukktojás. Szerintem a leggyengébb film mind közül. A főszereplő gyerek pedig irritáló.

2020.05.21 sptt

Gondoljuk át újra...

Ez a film volt az, amikor az alkotók azt mondhatták és azt mondták, hogy "színezzük újra". Tulajdonképpen fontos volt ez a film, mert ha ez nincs, akkor biztos nem készül el a 8. rész is a franchise-ból, ugyanis ez adott egy olyan lökést, ami megmutatta, hogy azért nem lehet két fillérből 200 millió dolláros bevételt elérni. A forgatókönyvírók nem izzadtak meg nagyon, brutál gyenge a sztori, az autós jelenetek viszont többnyire ugyanolyan profik, mint korábban. A színészek közül egyedül Nathalie Kelley mutat értékelhetőt, a többiek borzalmasak, a szinkron is értékelhetetlen. Szerencsére az autós jelenetek elviszik a film felét, így nem volt tökéletesen kidobott 100 perc a film megtekintése.

2022.04.21 drg0602

Nagyon kár, hogy a főszerepet nem Paul Walker játszotta. Így se rossz film, de úgy sokkal jobb lett volna! Amúgy király verdák és drift az van benne minden ami számít egy ilyen filmben. És persze akció és izgalomból nincs hiány. De valahogyan ez a rész így is nálam egy kicsit kilóg a többi közül. 7/10

2018.06.16 Syracuse

Itt kezdődött igazán a lejtmenet, egyre kevesebb köze volt már magához az autókhoz a sorozatnak és főleg a technológiai és fizikai háttér az, amit hitvány módon figyelmen kívül hagynak. Azt már senki nem is várná el egy ilyen filmtől, hogy nagyokat f... Több

2016.08.02 VFTS

Az ötlet jó volt, hogy Tokióba vigyék a filmet és a drift világát is bemutassák. Ugyanakkor az alap szereplők nélkül közel sem lehetett olyan sikeres mint az első két rész. Így egy kicsit gyengébb, de jó filmet kaptunk.

2017.10.16 SzFa

Sokan szeretik ezt a részt, nekem egyáltalán nem tetszett. Az összes rész közül ez a legrosszabb. Még szerencse, hogy készítettek több részt ezután. Nekem a Tokió drift nem jött be. Néha azért vannak benne jó poénok.

2019.01.06 szabomarc

Furcsa volt, hogy teljesen elütött a többi résztől, de tetszett. Sok rész olyan, mint a Need for Speed Carbonban, ami kissé nosztalgikussá teszi nekem, koromból adódóan. Maga a történet jó, tetszett a film, ajánlani tudom.

2016.10.23 vivikejencikelara

A Halálos iramban részek közül ez a legjobb. Elvarázsol Tokyo színes világa. Ez a rész a drift világát szépen bemutatja. Tetszenek a zenék. Mindenki nézze meg.

2018.11.13 iq.csabi

A halálos iramban filmek legjobb része. A Japán kultúra pedig zseniális a filmben.

2017.01.30 Olivér Rózsa

Annak ellenére hogy többieknek tetszik nekem nagíon nem jött be. Hiányoltam a régi szereplőket a jó öreg történeteket. Nem rossz film csak nem a Halálos Iramban szériának kéne lenni.

2015.06.15 Mr. Z

Imádom magát az egész Fast and furious sorozatot azonban nekem mégis ez volt a kedvencem. Valamiért úgy éreztem, hogy ez amolyan NFS-es érzést ad vissza, mind látványban mind pedig történet szempontjából.