Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Hakker   2018. 05. 27.

Ez a film számomra egy teljesen átlagos film volt. A film minden eleme, teljesen középszerű volt. Nem tudok kiemelni semmit, ami számomra maradandó lett volna. Érdemes megnézni, de nem nagy elvárásokkal. Ebben a műfajban A kóma sokkal jobban tetszett.

mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Nagyon jó film volt, Hugh Grant egyik legjobb alakítása szerintem. Az elejétől a végéig nagyon izgalmas volt.

Bernie   2015. 04. 29.

A film próbált nagyon izgalmas lenni. Azt hiszem ott "bukott el", hogy Hugh Grant nem volt a legjobb választás erre a szerepre. Gene Hackman ezzel szemben telitalálat. A közös jelenetekben egyszerűen Hackman, ahogy mondják, vitte a showt.

MiAzAki   2014. 12. 09.

Nem tudom eldönteni, hogy ez egy jó, vagy egy rossz film. Igazából azért nem, mert az egészet a színészek tartják. Hackmen és Grant által nyújtott szerep közti konfliktus az ami köré fonódik az egész. Az egy izgalmas darabja.

Sarah Jessica Parker
Peter Maloney
Hugh Grant

A Hugh Grant és Elizabeth Hurley által létrehozott, amúgy nem hosszú életű, Simian Films első produkciója.