Örökkön örökké

Örökkön örökké

Hallo Again

Zazie (Alicia von Rittberg) két legjobb barátjával, Patrickkal (Samuel Schneider) és Antonival (Edin Hasanovic) él együtt. Egy nap egy meghívó érkezik a postaládájába, melyből kiderül, hogy gyerekkori legjobb barátja házasodni készül. Zazie elhatározza, hogy mindenáron megakadályozza az… Több

Rendező: Maggie Peren
Forgatókönyvíró: Maggie Peren
Ország: Németország
Premier (HU): 2021.08.12. | Telekom TVGO (2021.12.12.) | HBO Max (2022.01.13.)
Forgalmazó: ADS Service

2022.01.18 KCintia

Hát igen...

Egy újabb romantikus időcsavaros film, csak ezúttal nem volt valami megnyerő köntösben. Nem volt annyira vicces, mint amit én elképzeltem, inkább arra volt jó, hogy valami menjen a tévében, és ne kelljen közben gondolkozni. A játékidő kevésnek tűnhet, de ha nézzük a filmet, akkor meg már soknak. Az én véleményem az, hogy egyszer meg lehet nézni, de ennél nem több.

2021.08.12 SuperBoi

Számomra már most ez az év legkedvesebb romantikus vígjátéka. Teljesen kikapcsolt, így csakis ajánlani tudom mindenkinek, aki egy kis aktív pihenésre vágyik. :)

2021.08.11 Szabi

A sztoritól szerintem alapból nem kell sokat várni, nagyon kiszámítható is, de ettől függetlenül egy mindenképp érdemes megnézni. Nagyon kellmes film.

A film 1 802 760 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 133 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Maggie Peren második nagyjátékfilmes rendezése.Szerző: csd

A filmben utalás történik az Ahol a vadak várnak című filmre egy poszter formájában.Szerző: csd