Hasonmás

Rosamund Pike
Devin Ratray
Boris Kodjoe
Radha Mitchell

Az emberek 2054-ben saját robothasonmásaikon keresztül élik életüket, amelyet otthonról irányítanak. Greer FBI-ügynök (Bruce Willis), aki egy robot kiiktatásának ügyében nyomoz, azonban minél mélyebbre ás, annál inkább megkérdőjeleződik számára a rendszer biztonsága. Hogy az ügy végére… Több

Forgatókönyvíró: Michael Ferris, John Brancato
Premier (HU): 2009.10.01. | Disney+ (2022.06.14.)

2024.03.13 Lóri Ádámcsik

Jó is lehetett volna!

Jobb és részletesebb karakterkidolgozással, jobb történettel, rendezéssel, képi világgal egész jó kis film lehetett volna. Plusz, ha nem erőltetik a beauty face effektet a robotok arcán.

Húha, na mit is mondjak? Sok jót nem tudok és nem is akarok. Sablonos, erőltetett és unalmas sci-fi. A történet felejthető és semmitmondó. Bruce Willis behúzott eggyel több filmet, és ennyi.

2018.12.06 mamiéstöti2

Elég sablonos jelenetekkel van tele, de azért vannak benne izgalmas részek. Nem mondom, hogy túlságosan lekötött volna.

2020.02.26 indingo

Érdekes, a jövőt mindig az elektronika, a robotok és az emberi kényelem tükrében festik le, amiről mindig kiderül, hogy nem válik az emberiség javára. Ez a film érdekes, és tartogat némi izgalmat is, és a témára fogékonyak élvezettel nézzék is meg.

2017.12.23 Deku

Ritka remek kis film lett és minden egyes apró momentumát nagyon kedveltem. Ez a film egész stabilan össze van tákolva. Szerintem teljesen rendben van mind a karakter felépítés mind pedig a történeté.

80 millió dollárba került a film elkészítése.Szerző: mamiéstöti2

Ez a film egy képregényadaptáció.Szerző: mamiéstöti2

Brandon hadnagy váll-lapja egy valódi, 1993-ban megszüntetett, különleges alakulat jelzése.Szerző: SódóGA

A filmben feltűnik egy pornószínésznő is, aki egy női robotot alakít.Szerző: SódóGA

Jessica Jones
2015