Időzsaru (1994)

Timecop

Peter Hyams

Sabnock Sanatory   2021. 01. 30.

Jean-Claude Van Damme itt már lefelé gyalogol azon a bizonyos lejtőn. Teljesen sablonos, lerágott csont, amit Van Damme kötelezően, fapofával, sokat spárgázva lehoz, de úgy nagyjából ennyi.

Deku   2017. 12. 23.

Varázslatos világot tárt elénk ez a film, azonnal sikerült megnyernie magának nekem ez pozitív. Szinte képtelen vagyok betelni ezzel a filmmel. Szerintem fantasztikus alkotás és mindegy egyes apró mozzanatát imádtam.

dailyfilmsan   2018. 09. 28.

Érdekes volt , nem volt rosszul kivitelezve. Az elején kusza volt a történet de a végére jól rendbe szedte magát. Egyedüli idegesítő dolog az az volt hogy Vam dame muzdalatai majmolva voltak. Sok esetben pedig a harcjeleneteknél kapkodva vette a kamera így nem volt tisza ki áll nyerésre és egyáltalán hogy ki kicsoda.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Jól sikerüls sci.fi szerintem amiben ott van az akció is. Érdemes megnézni szerintem Van D. jót alakít benne és a történet is izgalmas lett :)

stevepisti   2020. 11. 18.

Nekem ez még JCVD jobb filmjei közé tartozik, mai szemmel is rendben van. Látványos, izgalmas, kerek történettel.

goat2000   2016. 11. 14.

Egy klasszikus Jean-Claude Van Damme film. Jó lett a film, jók a szereplők, teljes mértékben illettek a szerepekre és a története is elég egyedi. Napjainkban is megállja a helyét.

Lord British   2015. 06. 19.

Egy időtlen klasszikus, JCVD egyik legjobb fimje a Kickboxer és a Bloodsport mellett. Jó az alaptörténet és a megvalósítás is, bár mai szemmel kissé nevetséges lehet, hogy mit is képzelt el a film a jövőről, 2004-ről.

Ebben a filmben is Mark Stefanich volt JCVD kaszkadőre.

(stevepisti )

A film a Timecop című Dark Horse képregény adaptációja.