Időzsaru

Timecop

2021.01.30 Interfectorem Sabnock

Jean-Claude Van Damme itt már lefelé gyalogol azon a bizonyos lejtőn. Teljesen sablonos, lerágott csont, amit Van Damme kötelezően, fapofával, sokat spárgázva lehoz, de úgy nagyjából ennyi.

2016.05.22 Yosihiro

Jól sikerüls sci.fi szerintem amiben ott van az akció is. Érdemes megnézni szerintem Van D. jót alakít benne és a történet is izgalmas lett :)

2017.12.23 Deku

Varázslatos világot tárt elénk ez a film, azonnal sikerült megnyernie magának nekem ez pozitív. Szinte képtelen vagyok betelni ezzel a filmmel. Szerintem fantasztikus alkotás és mindegy egyes apró mozzanatát imádtam.

2018.09.28 dailyfilmsan

Érdekes volt , nem volt rosszul kivitelezve. Az elején kusza volt a történet de a végére jól rendbe szedte magát. Egyedüli idegesítő dolog az az volt hogy Vam dame muzdalatai majmolva voltak. Sok esetben pedig a harcjeleneteknél kapkodva vette a kamera így nem volt tisza ki áll nyerésre és egyáltalán hogy ki kicsoda.

2020.11.18 stevepisti

Nekem ez még JCVD jobb filmjei közé tartozik, mai szemmel is rendben van. Látványos, izgalmas, kerek történettel.

2015.06.19 Lord British

Egy időtlen klasszikus, JCVD egyik legjobb fimje a Kickboxer és a Bloodsport mellett. Jó az alaptörténet és a megvalósítás is, bár mai szemmel kissé nevetséges lehet, hogy mit is képzelt el a film a jövőről, 2004-ről.

2016.11.14 goat2000

Egy klasszikus Jean-Claude Van Damme film. Jó lett a film, jók a szereplők, teljes mértékben illettek a szerepekre és a története is elég egyedi. Napjainkban is megállja a helyét.

2015.07.26 Bekmeli

Szeretem a műfajt, de nekem sok rész unalmas volt. Kissé vontatott, nem igazán kötött le. A színész alakítása sem győzött meg, nem volt számomra hiteles.