Hatodik érzék

The Sixth Sense

2018.06.15 schvarz

Igazi klasszikus, az egyik kedvenc filmem Broce Willistől. A cselekménye izgalmas, magával ragadó és végig lekötött, egy percig sem unatkoztam rajta. Színvonalas, profi.

2015.01.28 a.edit63

Zseniális film, tele feszültséggel, izgalommal! Kiváló!

2017.02.19 clay00

Lehet,hogy csak azért mert tizenévesen láttam,de álmomban sem gondoltam, hogy ez lesz a vége. Muszáj végig nézni és ne tekerj bele, úgy váltja ki a legnagyobb hatást!

2015.06.25 FarZoo

Misztikus thriller kategóriában nálam az elsők között van. Valóban misztikus, feszültséggel teli, izgalmas, egy percig sem unalmas film, műfajában átlag feletti, Bruce Willis kiválóan alakít benne.

2017.10.30 Zsuzsy

Klasszikus, időtálló, profi thriller, ami igazán elgondolkoztatja a nézőt. Van mondanivalója, izgalmas és egy percet sem unatkoztam rajta. Akár többször is nézhető.

2017.10.03 Bibabac

Izgalmas, rejtélyes történet. Habár nem tudjuk, miért, végig van egy különös atmoszférája az egésznek, és csak az utolsó percekben értjük meg, mi is történt.

2016.06.27 portal91

Zseniális a film és nagyon meglepődtem a végén, de ahogy írták is, most, hogy tudom mizu van, így nem túl jó újra megnézni, de persze nézhető ígyis, mert ebből kiindulva akkor egyik filmet sem kellene megnéznünk újra.

2016.06.15 Edeske

Bruce Willistől talán a legjobb film amit láttam. Nagyon izgalmas, egyáltalán nem sablonos, van egy különleges és érdekes hangulata. Végig izgalmas, lekötött.

2016.04.11 BallEr

Eléggé jópofa kis film lett nekem egy ilyen bőven megteszi néha egy délutánra, sőt bátran mondom, hogy szeretem az ilyen könnyed filmeket, amik elszórakoztatják az embert és nem viszik túlzásba.

2016.10.26 Manfred

Nagyon profi filmnek tartom. Annak ellenére hogy nem egy mai darab mégis igazi időtálló klasszikus, ami akár többször is nézhető. Bruce Willis egyik legjobb filmje.

2016.06.28 Pock

Ma is szívesen nézem ezt a filmet. Hozza azt amit a thriller kategóriájú filmektől elvárok. Végig feszült, izgalmas atmoszférájú film, amiben a szereplők profin, hitelesen alakítanak.

2015.04.26 wirwil

Ebben a filmben az a jó, hogy amikor először nézed meg, nagyon jó a vége. És utána amikor megnézed másodjára, tudatában a történésekkel, akkor meg azért jó, mert látod...

2016.08.26 GaraiV

Jól összerakott thriller, kategóriájában a jobbak között van. A színészek alakítása nagyon profi, hiteles és meggyőző. Rendkívül izgalmas és érdekes misztikus vonásokkal teli film.

2016.07.12 Bog1

Gyermekkorom talán legelső ilyesztő filmje volt a Hatodik érzék, de azóta se igen láttam olyant ami felér hozzá. Érzelmes, okos és nem utolsó sorban nincs tele unalmas klisékkel, amit már annyira megszokhattunk a hasonló filmektől. Kár hogy manapság már nem a minőség a cél.