Hatodik érzék

The Sixth Sense

2019.04.06 MidoD7

Kár, hogy nem tudták kihasználni a teljes erejét ennek a sztorinak. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam, és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna.

2018.08.23 kevelin

bruce willis egyik legjobb filmje. mondom ezt azért mert nem szeretem azokat az akciófilmeket aminek csak az a lényege hogy vér folyjon és mindenkit szétverünk. kissé ijesztő néhány helyen ezért csak felnőtteknek ajánlott, s természetesen a mondanivalója is zseniális.

2015.04.26 Bizsu82

Kedvenc filmem Bruce Willistől, jobban szeretem mint az akciófilmjeit. Misztikus thriller kategóriában a TOP 10ben benne van. Ma is ugyanolyan élményt nyújt noha több mint 15 éves film.

2015.05.03 Zsceeeka

Nem regen lattam a filmet, kozvetlenul elotta a Masvilagot neztem meg, es igy valami azt sugta, hogy hasonlo lesz a dolog. Ennek ellenere jo kis film, a maga idejeben biztosan nagyobbat tudott utni. A kisfiu arca felejthetetlen.

2017.09.27 SzFa

Nekem nem igazán jött be. Sokkal többet vártam az egész filmtől. Végig untam és nem éreztem azt az átható történeti csúcspontot. Jóval többet ki lehetett volna hozni belőle.

2015.09.29 Loborg

Eléggé kemény film , a maga korában páratlan is volt , azóta sok ilyen témájú film készült már , de ez klasszikus marad ,a mit szerintem szinte mindenki látott.

2015.02.16 Evcsi95

Nagyot koppantam, mikor kiderült, hogy Bruce (SPOILER) már a film eleje óta nem az, aminek látszik. Nagyon jó film, fordulatos, nagyszerű alakításokkal.

2021.10.05 CsakEgyCsajszi

Kedvenc filmjeim között, de ott is az elsők között. Imádom, sokszor láttam, és nem tudom megunni.

2016.09.28 Ghotik

Nagyon szeretem ezt a filmet. Rendkívül megfogó és magával ragadó. Elgondolkoztató és izgalmas thriller. Misztikus film, ami valóban nagyon megfogó. Profik a színészek

2017.05.25 Zoer8993

Fantasztikus és furfangos maga a sztorija, nem sok ennyire jó alkotás van de ez remekül volt megoldva. Még ma is simán nézhető és élvezhető darab. Ajánlom mindnekinek.

2017.06.02 szkodvig

Egész jó kis mozi, nagyon szeretem. Igen csak mély és misztikus történettel. Szkeptikusok ne nézzék mert elalszanak rajta az biztos. Aki befogadóbb az nyugodtan tegyen vele egy próbát, csalódni nem fog.

2015.11.11 [email protected]

Nem túlzás hogy a szinesz legjobb alakítása ez a film. Thriller Kategóriában úttörő klasszikus. Pszichesen és érzelmileg is hat az emberre. Nagyon érdekes és eredeti történet.

2016.02.10 norbi0102

2016.06.23 postaslaszlo8

Ez az egyik személyes kedvencem, de ezzel biztosan nem vagyok egyedül. Ez az egyik legjobb thriller, amit valaha leforgattak, minden egyes perce leköt, a történet elgondolkodtat, a színészek nagyon jók.