Hatodik érzék

The Sixth Sense

2016.08.30 Nnoorraa

Profi, jól összerakott film kiváló színészi alakítással. A kisfiú és Bruce Willis is profin alakít, hozza a formáját. Végig izgalmas, feszült hangulatú, utánozhatatlan alakítás. Nagyon tetszett!

2016.05.07 anita9215

Számomra ez a film teljes katasztrófa volt, mert hiába is vártam. Nem ütötte meg a tőle elvártakat. Ezt leszámítva tuti akad, akinek bejön ez is. Azonban nem nekem, kicsit sem.

2018.08.11 varkonyiildi

A legjobb misztikus thrillerek egyike. A kissrác karaktere nagyon jó. Hátborzongató, izgalmas, szórakoztató, feszült hangulatú film. Bruce Willis abszolút azonosul a szereppel.

2018.08.17 urbanistaa

Nagyon jó thriller. Nem véletlen a magas nézettség. Willis egyik legjobb filmje. Rettentően izgalmas, sejtelmes, kiszámíthatatlan, izgalmas. Megdöbbentő befejezés.

2018.07.23 kisssjanka

Nagyon jól megrendezett film több szálon futó izgalmas cselekménnyel, profi színészi és háttérmunkával. Misztikus, feszült hangulatú, izgalmas thriller.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Utánozhatatlan hangulatú, profi film, aminek van mondanivalója. Elgondolkoztató, többször is nézhető film profi szereplőkkel. Érdemes megnézni legalább egyszer.

2016.08.17 Macika

Nagyon jó thriller, a legjobbak között van. Nagyon jól alakít benne Bruce Willis és a kisfiú is. Végig izgalmas a cselekménye és leköti a nézőt. Feszült, érdekes hangulat!

2015.06.18 Kellangy

Nagyon szerettem a filmet. Érdekes történet, kis borzongás, csattanó a végén. A kisfiú hihetetlen alakítása teszi élvezhetővé a filmet, és Bruce Willis is jót alakít. Kihagyhatatlan!

2015.10.15 Siriusalias

M. Night Shyamalannak csak egy pár jó filmje van, azok viszont annyira jók, hogy sokat idézett alkotássá válnak. Ki ne ismerné a mondatot hogy, "halott embereket látok". Bruce Willis tehetségesen játszik a filmben, mégis a kisfiúként szereplő Haley J... Több

2016.08.26 laci044

Remek csavaros történet, nem egy kifejezett horror, de képes megijeszti, a vége meg valami elképesztő. Sajnálok mindenkit akinek lelőtték a film végét, barátok, ellenségek vagy az 50 első randi. Át kell ezt élni.

2015.10.30 dubzsu

Minden idők egyik legjobb thrillere. Hátborzongató, misztikus, lebilincselő film. Mindenkinek ajánlom aki szereti és bírja a hasonló kategóriájú filmeket.

2018.10.29 Indkgo

Megunhatatlan!!! Mást nem tudok róla mondani csak azt, hogy mindenkinek meg kell néznie! Aki nem szereti a horrort, az is nézze meg mert nem olyan horror amitől félsz. A kisfiút imádom, nagyon ügyes. Együtt lehet érezni a film minden pillanatával.

2016.04.23 KrisztiEsLaci

A kissrác mellet, a jó öreg Bruce csak mellékszereplő. Hihetetlen alakítás egy kisfiútól, jól kitalált, megkomponált történet. Első nézésre annyira magával ragadott, hogy eszembe sem jutott agyalni a csattanón! Persze másodjára már tisztán látszott - csap a homlokára a néző! :) Kellemes borzongás az egész film!

2015.11.02 FilmesPéter

Bruce Willis nem épp egy olyan karakter, akinek ilyen filmjei volnának, mégis zseniálisan jó ebben és egy teljesen új oldalát mutatja meg. A film nagyon jó, mai napig imádom, bármikor újranézem. Nagyon jó befejezése is van. Alapmű.