Hawking

Hawking

2021.11.07 Klauka89

Rendkívül felemelő élmény volt látni ezt az életrajzi drámát, Stephen Hawking fantasztikus, csodálatos ember volt. És a diagnózis után még sokáig élt, azért, mert még volt dolga és volt pozitivitása, kitartása és szeretete.

2019.03.08 Timcsi

Hihetetlen történet az övé. Tényleg az élet írja a legfurább történeteket. Fantasztikus ember volt.

2017.08.05 penzesisti

Fantasztikus alkotás, egy igazi életrajzi dráma, szerelemmel, humorral, izgalommal és feszültséggel. Nem könnyű film. Naygszerú dramaturgia és szinészi összhang.

2015.04.20 MutantNinjaPony

Örülök, hogy Stephen Hawkingról is csináltak filmet, mert így többen megismerhetik, hogy mennyire fantasztikus ez az ember! Maga a film is jó lett B.C. remekül szerepelt, a történet ugye adott és nagyon érdekesre csinálták meg. Mindenkinek ajánlom!

2015.02.13 Ronin

Egyre inkább meg vagyok győződve róla, hogy Benedict Cumberbatch az egyik legjobb ma élő színész. Ebbe a filmbe teljesen véletlenül futottam bele, de lenyűgözött, hogy már tíz évvel ezelőtt milyen nagyszerű alakítást tudott nyújtani egy ilyen érzékeny témában. Kiváló.

2016.04.10 Bulki

Hihetetlen nagy figuráról szól ez a film. Tavaly megint készült róla egy, Oscarra is jelölték. Meg is érdemli, az ő története igazán példaértékű mindannyiunk számára. Hiába épül le a teste, a szelleme töretlen marad.

2015.03.30 jégvirág

Remek film,a főszereplőt nagyon eltalálták, remek alakítást nyújt. Engem nagyon megfogott. Itthon talán kevesebben ismerik ezt a filmet, de a Benedict Cumberbatch rajongóknak egyszerűen kötelező.

2015.04.21 alien007

Elképesztően furcsa lehet megnézni egy saját magadról készült filmet. Mármint a színészek nyilván nem tudnak mindent visszaadni, és nyilván levágja az ember, hogy ez csak egy film, de akkor is. Elképesztő érzés lehet, főleg, ha le vagy sérülve, mint Hawking és újra látod "magad" sétálni meg minden. El se tudom képzelni.