Ház az utca végén

House at the End of the Street

2022.05.06 F79

Egy újszülöttnek minden új

Láttam már ezt a filmet. Sokszor. És mindig más címmel. Más szereplőkkel. Más évből. De mindig ugyanazzal a felállással, ugyanazzal a csavarral, ugyanazzal a dramaturgiával. Hitchcock mester öröksége a mai napig eltartja az ötlettelen filmes kollégái... Teljes kritika

J.L. és E.S. is közepes teljesítményt hozva, simán lejátsza ezt a filmet. Bár nem egy műremek, hiszen inkább tucatfilmnek tűnik. Persze a csavar itt sem hiányzik, na de ha ez sem lett volna benne, akkor végül is miről szólt volna. Megnéztem, vége let... Több

2019.04.06 Puncs

Jó kis film, de inkább thriller, mint horror, nemigazán félelmetes. A sztorija egy kicsit kiszámítható, úgyhogy a csavar a végén jót tett neki. Szerintem a színészi alakítások is rendben voltak. Egyszer-kétszer meg lehet nézni.

2016.02.18 indingo

Nekem különösen tetszett. Először azt hiszi a néző, hogy tud valamit. Szegény fiú mennyire szereti a testvérét, a mai napig ápolja. Aztán kiderül, hogy hoppácska mégsem erről van szó és a fiú sem százas. A végén pedig még egy kis csavar.

2017.10.16 Szilonka

Nekem nagyon bejött a film, imádtam a csavart a végig, hogy teljeseden mást gondol a néző és utána minden borul. Szereposztása is említésre méltó, tetszett.

2016.05.19 MMcFly2015

Fordulatos thriller, ami hagy meglepetést a történetben, és remek a lezárás is. De a film rém unalmas, és semmi nem történik benne, szépen elnyújtják 1ó10p-ig. Utána jön az a szituáció ami a jó irányba tereli a filmet - csak sok embernél lehet már ké... Több

2017.10.21 Bazzzsi

Egy jól felépített film, mely több fordulatot is tartalmaz. Nem kiszámítható, holott sokszor már azt hiszi az ember, hogy rájött a dolgokra, majd kiderül, hogy mégsem.

2018.11.17 VvV

Első ránézésre nagyon egyszerűnek és kiszámíthatónak tűnik a film, de akkora csavar van benne.......

2017.07.24 Lonka

Engem meglepett a film, mert tudott újat mutatni. A története izgalmas volt és nem lehetett eldönteni, hogy ki a jó és a rossz fiú. A csavar kiszámíthatalan volt benne.

2020.10.27 KCintia

Unalmas

Nagyon lassú, unalmas és nem túl izgalmas. A nagy "csavar" igazából nem is volt olyan hatalmas dolog. A végén az a 20perc jóra sikerült, azzal nem volt különösebb probléma.

2017.12.12 Greeta

Nem túl ismert film és nagy felhajtás sem volt körülötte pedig kategóriájában egy remek kis film. Sok csavar van benne, nem hétköznapi történet habár elsőre annak tűnhet.

2019.03.29 Timcsi

Az a jó a történetében, hogy nem erre haladtak a szálak és mást vár az ember. Izgalmas történet.

2019.04.23 petraszab

Alacsony költségvetésű film, de annál érdekesebb és meglepőbb történet. Sokkal több, mint elsőre tűnik.

2019.06.02 kevelin

jennifert nem sokszor láthatjuk ilyen szerepben de neki még ez is jól áll. mondhatnám h az új meryl streep de nem hozzá senki nem érhet fel. a film egyébként szerintem eléggé feszült és sokáig jól leplezi az igazságot. a műfaj kedvelőinek erősen ajánlott