Hazárd megye lordjai

The Dukes of Hazzard

2023.03.05 Erik Csok

Ez a film tudja visszahozni a hasonló 90-es évekbeli filmeket!

Nem is tudom, ennyit utoljára talán az Én és én meg az Irén című filmen nevettem. Nagyon nagyon vicces film ez, és érdekes a története. És még tanulságos is. A két főszereplő, Sean William Scott és Johnny Knoxville nagyon nagyot játszanak, és szerintem nagyon szépek és jók az autós üldözések. Valamint egy másik klasszikus autó is megszületett ez által a film által, mert aki erre a filmre gondol, az máris tudja, hogy ebben bizony egy Dodge Charger R/T volt, ami híres lett ebben a formában. Én nagyon ajánlom, Jessica Simpson pedig nagyon-nagyon szép és dögös!

2019.04.06 Puncs

Egy könnyed kis vígjáték, amiben nincs semmi komolyság. Nagyjából azt hozza, amit az ember vár tőle. Nem egy nagy durranás, de szerintem nem is rossz. Egyszer-kétszer meg lehet nézni.

2018.07.28 Norbi

Tökéletes régebbi hangulatú film. Attól függetlenül hogy remek vígjátékot kaptam, egy kis autós üldözéses filmet is kaptam. Kitűnőre vizsgázott nálam.

2016.07.26 VFTS

Aki szereti a vígjátékokat és az autós filmeket annak kötelező darab. A jó poénok mellett az autós üldözések és a szép lányok sem hiányozhatnak a filmből. Én bármikor szívesen megnézem újra.

2019.04.28 Pisti801227

Régen minden jobb volt?

Adva van egy 70-es évek végén, 80-as évek elején létező akció-vígjáték sorozat, ez volt a Hazárd megye lordjai. Gyerekkoromban, még a "cucializmus" idején is vetítette a magyar tévé matinéjellege miatt, elvetve bennem az autószeretet sikeresen kicsír... Teljes kritika

2015.10.14 gennaddifix

Amikor az ember ki akarja kapcsolni az agyát, akkor nyúlhat ilyen filmekhez, de minden más esetben csak fárasztó és unalmas. S.W.Scott és J.Knoxville abszolút nem győztek meg, nagyon gyenge színészek. Még jó, hogy voltak benne autók és csajok is, így legalább volt mire bambulni.

2015.11.24 ollókéz

Nagyon jó jelenetek, jó zene és jó színészek. Kellemesen kikapcsolódtam rajta, szuper amerikai vidéki komédia.