Hidden

A Hidden című thriller történetének középpontjában egy átlagos amerikai család áll: Ray, Claire és hétéves kislányuk, Zoe. Az észak-karolinai Kingsville-ben élő család élete azonban nem volt mindig felhőtlen és boldog - volt 301 nap, melyet egy betonpincében töltöttek a föld alatt, egy… Több

Forgatókönyvíró: Matt Duffer, Ross Duffer
Premier: 2015.09.15.

2022.02.05 Kóborló

Rejtőzködők

Hallottam már erről a filmről (többségében pozitívumokat), de valahogy mindig elnapoltam a megtekintését, és most is csak úgy kezdtem bele, hogy épp nem találtam a fogamra valót. Így hát gondoltam, teszek egy próbát jelen filmünkkel, és azt kell hogy... Teljes kritika

2016.06.04 moov18

Egy újabb föld alatt játszódó apokaliptikus horrorfilm. Ebben a témakörben abszolút a Hasadás című filmet tartjuk a mércének, a mérföldkőnek. A kérdés az volt, hogy sikerül-e majd túlmutatnia rajta vagy sem?! Sajnos az utóbbi opció a nyerő. Nem tudja... Több

2016.01.07 Ragemarci

Amilyen nyilvánvaló a csavar a végén én még talán nem láttam más filmben. Veszett jó ötlet! A színészek, rendezők is A színvonalat visznek egy B típusú filmhez.

2021.10.15 Zsolt Zsolt

Nekem a film kifejezetten tetszett, azért is, mert sok benne a drámai jelenet, izgalmak, mert végül is a film nagy része egy helyen játszódik, egy menedékhelyen, de ott sok az izgalom, egyáltalán nem sablonos film.

Kifejezetten jó thriller,erős drámai vonallal megerősítve.Nagyon szép képek,és tökéletes jump-cutok váltják egymást.A sötét tónusok élénk színekre váltása nagyon szép.Óriási fordulat,csavar a végén,ráadásul a színészek is elkényeztetnek a játékukkal.

A film készítői Richard D. Zanuck (1934-2012), az Oscar-díjas producer emlékének ajánlották a filmjüket.Szerző: Kóborló

A film rendezőpárosának, Matt Duffernek és Ross Duffernek ez volt az első egész estés rendezésük, ezelőtt csupán pár rövidfilmet készítettek.Szerző: Kóborló

A forgatásokat 2012. július 30-án kezdték meg, és 2012. szeptember 12-re már be is fejezték.Szerző: Kóborló

Értékelés: 7.5/10
(2015. 10. 06.)
A Duffer-fivérek tehát egész estés bemutatkozásukkal nem robbantottak nagyot, de elnézve azt, hogy egy ilyen rengetegszer elrontott alapállásból mit hoztak ki, én látom bennük a lehetőséget, hogy 2-3 éven belül a (sci-fi-)horror élvonalában kössenek ki. Több

(2019. 04. 09.)
Megtekintés: Közel ötven percet kell kibírnod, hogy kapj egy olyan WTF pillanatot, ami teljesen felülírja, amit korábban sejteni vagy tudni véltél. Több