Hivatali patkányok

Office Space

2024.01.17 Frekvency Ferenc

20 percig bírtam nézni, lehet, hogy utána már vicces volt, így jártam...

2016.08.22 ArpiHajdu és Réci

Ritkán fordul elő velem, hogy egy vígjátékot kb két hét alatt kétszer is megnézzek, ám a Hivatali patkányoknak sikerült, pedig nem egy mai film, mégis ezerszer jobbnak találom, mint a manapság készült vígjátékok 90 százalékát. Egyrészt nagyon szórak... Több

2018.02.11 indingo

Alig történik benne valami. Kitalálják ezt a vírus dolgot, utána már másnap visszalépnének, de egy váratlan esemény megmenti őket. Ez kb. 20 perc alatt játszódik le.

2020.05.02 elekm90

Iszonyatosan vicces komédia Mike Judge-tól a multinacionális környezetben történő munkavégzésről, aki valaha dolgozott ilyen cégnél, az nagyon át tudja majd érezni a főszereplők frusztrációját. Milton karakterére pedig nincsenek szavak, Csuja Imre magyar hangjának köszönhetően szinkronnal is tökéletes.

2018.12.10 harnas1207

A film maga nagyon gyenge, de amikor te is egy irodába dolgozol és felismered a munkatársaidat a szereplőkbe vagy nap mint nap átéled a filmbéli eseményeket, akkor nagyon is mókás lesz. Én élveztem, és szubjektíven jónak tartom a filmet, de nem kimondottan ajánlom.

2020.12.09 myatom

USA-ban bukott, Európában kultfilm lett

Minden idők egyik – akárhányszor nézősen – legjobb filmje rengeteg poénnal, kiváló forgatókönyvvel, castinggal, rendezéssel, valami fenomenális, multinacionális munkahely paródiával (-kritikával).

2015.11.21 Ragemarci

Kellemes szatíra az irodai munkáról.

2016.04.26 D. Shaday

Többet vártam tőle, és nagyon meglepett, hogy a sztorija mennyire nem állt össze egy kerek egésszé. Inkább csak nagyon jó jelenetek voltak benne, de az összkép annyira nem nyűgözött le, a romantikus szálat pedig totál feleslegesnek éreztem. Azért nev... Több

2016.09.27 Ghotik

Nem igazán jött át a film, mert nem nagyon tetszett a humora és a színészek karaktere sem. A film hangulata sem jött be. Nekem csalódás volt, nem nézném újra!

2015.06.29 Buborék

Felejthető film, nem hagyott mély nyomot bennem. A történet sablonos, a humora egyáltalán nem jó. A színészekre nem igazán lehet panasz, de egyszer elég megnézni, mivel nem valami szórakoztató!

2014.10.03 philboy

Ron Livingston fergeteges alakítást nyújtott, öröm volt nézni, amit a vásznon kiművelt. Pár éve egy barátom ajánlására néztem meg, azóta pedig nem telik egy pár hónap, hogy ne venném elő, pláne egy zűrös nap után. Nekem ez egyfajta terápia, próbáljátok ki, beválik!

2014.10.17 RókaÚr

Soha korábban, és azóta sem született olyan film, ami a nagyvállalati kultúrát ilyen jól parodizálta ki. És eközben iszonyat vicces is.

2016.01.02 spikeZ

Bár a film nagy részén az ember a hasát fogva nevet, van itt komoly mondanivaló is, nem is akármilyen. Persze ez a film sem váltja meg a világot, de nagyon jól megragadja a témáját, és amellett, hogy szórakoztat, elég markáns görbe tükröt is állít. Úgy beleznék én is egy halat az asztalomon.

2015.03.02 HZ007

Szerintem a leghumorosabb módon ez a film mutatja be az irodai élet mindennapjait. A főnökség nyomása és felsőbbrendűsége a dolgozókon, azok kiszipolyozása, egyszerre nyomasztó és humoros. A leginkább a népszerű Office sorozathoz hasonlít. Akinek az tetszett, annak ez a film is be fog jönni.