Hogyan lopjunk felhőkarcolót

Tower Heist

2015.06.09 Skarsh

A Hogyan lopjunk egy felhőkarcolót egy könnyed, szórakoztató popcorn mozi. Szerintem vicces és izgalmas is, nem az a megszokott Ben Stiller film. Szerencsére nem sablonos, végig odaszegezi a nézőt a képernyő elé. A szereplőgárda magáért beszél.

2015.06.16 Miss Rika

Egyszerre könnyed a film és megkapó. A színészi gárda alapján talán többet várna az ember hisz mégis nagy nevekről van szó. Azonban ha nincs túl sok elvárásod és egy egyszerű vígjátékra vágysz egész jó poénokkal akkor nyugodtan nézd meg.

2017.01.20 Katkatt

Már régebben láttam, de egy korrekt kerek története volt, vicces volt és fricskát mutat a gazdagoknak.

2015.06.29 macikutya

Nagyon tetszett ez a film. Nagyon szeretem Eddie Murphy így izgatottan vártam a filmet, az meg hogy Ben stiller is szereplet benne csak hab volt a tortán. A film végig leköti a figyelmet, mert végig vicces, egymást érik a jobbnál jobb poénok, és még sztorija is van.

2016.02.26 BlaBlaBla

Nem volt annyira rossz, sokkal kiszámíthatóbbra számítottam. A történet humoros volt és szerethető. Abszolút nem kiszámítható. Jók a karakterek, bár Eddie Murphy nem a kedvencem.

2015.12.10 Bius

Jó volt,érdekes és a színészeket is jól válogatták össze.Van ahol vicces,de inkább végig izgalmas ahogy megtervezik ezt a lopást és persze,hogy rengeteg akadály közbe jön.Lekötött végig.

2015.01.26 csucsi0411

Nekem bejött és imádtam a színészeket. Jól össze rakták őket

2015.04.24 ZsoltSon

Egyáltalán nem sikerült rosszul ez a film. Ismert hollywoodi sztárok láthatók minden fontosabb szerepben. A film története egyedi, a megvalósítás pedig tele van ötletekkel. Jól sikerült poénokkal van tele a film, egyszersmind szórakoztató és vidám. Ráadásul még rendes története is van.

2015.01.24 forradalom

nehezen indul, utána add vmi ihletet, de csupán egy espresso tejjel... sajnos nem nyújtott maradandó élményt a film.

2015.04.02 szabo0421

Bírom az ilyen filmeket, meg a nagy luxus felhőkarcolókat :D . Nekem bejött bár a végén mást vártam volna még egy 4-5 perces befejezés nem ártott volna :) . De azért megkapja az 5 csillagot! :D

2015.04.23 tom1462

Jó színész gárda. Maga a történet is elég jól volt megírva és jól játszották a szerepeket poénos vígjáték lett a végeredménye,

2014.12.02 JamesBont

Végre Eddie Murphy és Ben Stiller egy valamire való komédiát készített, ráadásul együtt. A film izgalmas és vicces is. A rendező ügyelt arra, hogy a film pörgős legyen. Egymást érik a poénok, amik közül ugyan nem mondható mind erősnek, de van néhány ... Több

2015.01.26 edina148

Egyszerűen imádtam!!