Vélemények: Hogyan lopjunk felhőkarcolót (2011)

indingo   2019. 08. 17.

Elég jó a film szereposztása, a történet is érdekes egy pontig. Picit erőltetett a végkifejlet, de egyszer meg lehet nézni.

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Ennyi igazi Humor Herold mellett ilyen gyenge vígjátékot kihozni nagyobb művészet volt, mintha egy fergeteges filmet csináltak volna. Egyszer azért meg lehet nézni.

Deku   2017. 09. 24.

A karakterek nagyon bejövősek voltak ennél a filmnél viszont sajnos ez csak illúzió volt és maga a történettel nem tudtak semmi izgalmasat és vagy érdekeset nyújtani a nézőknek.

Orosz István   2017. 07. 23.

Elég jó kis film lett, érdekes a sztori. Nem is nagyon akartam megnézni, nagyon nehezen vettem rá magam, de végül megérte. Mondjuk a magyar cím hét az borzalmas, na de van ez így.

HETEDIK   2018. 11. 23.

A kisemberek visszavágnak, Eddie Murphy pedig sziporkázik szerepében, a végén pedig Bekúr beáldozza a vezért. Remek vígjáték, ami nem rest valós képet festeni a világról.

Szilonka   2017. 05. 18.

Nem lett egy bomba film, pedig a szereposztása alapján azt hihetnénk. A története, nem volt valami egyedi és még vicces sem volt. Egyszer meg lehet nézni.

Ms. Akárki   2019. 08. 01.

Imádom. Zseniális humorú vígjáték. Kellemes volt végre egy jószándékú ember kísérleteit nézni, hogy a munkatársainak maradjon nyugdíja, munkája. Ben Stiller remek játéka és sajátságos humora emelt a film színvonalán.

hsanya182   2015. 08. 25.

Szórakoztató vígjáték! Szimpatikus Josh Kovacs főszereplőnk lelkiismeretes igazságérzete, hogy valahogy kárpótolja a károsultakat, majd megszerveznek egy lopást a jó ügyért! :) Igazából nem szeretem a vígjátékokat, szóval egy átlagos jól sikerült víg... több»

Norbert93   2019. 07. 12.

A film nagy durranásnak igérkezett ezzel a vígjáték sztárparádés gyülekezettel, ám ehhez képest kicsit vérszegény lett az összkép. Egyébiránt, mint film megáll a lábán, de olyan szinten átlagos, hogy az ember miután megnézte el is felejtkezik róla. (... több»

Gigi   2017. 01. 16.

Ben Stiller bármilyen szerepet is játszik, én nem nagyon látok különbséget. Ennek ellenére szeretem a filmjeit, mert inkább szórakoztatóak, mint laposak. Ez így volt most is. Családi vígjáték inkább, mint akció, és a történetben is van némi eredetiség.

ANdraS   2014. 12. 05.

A szereplőgárda alapján sokkal többet vártam ettől a filmtől. Igaz, hogy a Vejedre ütök vigjátékon kivül nem igazán láttam jó filmet Ben Stillerrel, de mégiscsak, Alan Alda jó filmekben szokott játszani. A forgatókönyvet nagyon gyengén írták meg, a jelenetek furcsák es mintha befejezetlenek lenének. 2 csillag.

hejnekem   2015. 05. 12.

Jól, érdekesen indul, de aztán kicsit összecsapottnak éreztem. A cselekménye kicsit hihetetlen volt, de azért voltak benne vicces részek, egyszer talán meg lehet nézni.

london2012   2015. 07. 22.

Véleményem szerint egy nagyon jól sikerült film nem egy oscar díjas de nem is kell mindennek az legyen. Jó történet jó színészekkel nem kell más. Érdemes megnézni.

goat2000   2016. 11. 13.

Nagyon furcsa címe van a filmnek, ezért is sokáig nem fogta, hozzá a megnézéséhez. De amikor megnéztem nem csalódtam, egy nagyon jó vígjátékot sikerült összehozzniuk.

Skarsh   2015. 06. 09.

A Hogyan lopjunk egy felhőkarcolót egy könnyed, szórakoztató popcorn mozi. Szerintem vicces és izgalmas is, nem az a megszokott Ben Stiller film. Szerencsére nem sablonos, végig odaszegezi a nézőt a képernyő elé. A szereplőgárda magáért beszél.

Katkatt   2017. 01. 20.

Már régebben láttam, de egy korrekt kerek története volt, vicces volt és fricskát mutat a gazdagoknak.

Miss Rika   2015. 06. 16.

Egyszerre könnyed a film és megkapó. A színészi gárda alapján talán többet várna az ember hisz mégis nagy nevekről van szó. Azonban ha nincs túl sok elvárásod és egy egyszerű vígjátékra vágysz egész jó poénokkal akkor nyugodtan nézd meg.

macikutya   2015. 06. 29.

Nagyon tetszett ez a film. Nagyon szeretem Eddie Murphy így izgatottan vártam a filmet, az meg hogy Ben stiller is szereplet benne csak hab volt a tortán. A film végig leköti a figyelmet, mert végig vicces, egymást érik a jobbnál jobb poénok, és még sztorija is van.

BlaBlaBla   2016. 02. 26.

Nem volt annyira rossz, sokkal kiszámíthatóbbra számítottam. A történet humoros volt és szerethető. Abszolút nem kiszámítható. Jók a karakterek, bár Eddie Murphy nem a kedvencem.

Bius   2015. 12. 10.

Jó volt,érdekes és a színészeket is jól válogatták össze.Van ahol vicces,de inkább végig izgalmas ahogy megtervezik ezt a lopást és persze,hogy rengeteg akadály közbe jön.Lekötött végig.

csucsi0411   2015. 01. 26.

Nekem bejött és imádtam a színészeket. Jól össze rakták őket

forradalom   2015. 01. 24.

nehezen indul, utána add vmi ihletet, de csupán egy espresso tejjel... sajnos nem nyújtott maradandó élményt a film.

szabo0421   2015. 04. 02.

Bírom az ilyen filmeket, meg a nagy luxus felhőkarcolókat :D . Nekem bejött bár a végén mást vártam volna még egy 4-5 perces befejezés nem ártott volna :) . De azért megkapja az 5 csillagot! :D

tom1462   2015. 04. 23.

Jó színész gárda. Maga a történet is elég jól volt megírva és jól játszották a szerepeket poénos vígjáték lett a végeredménye,

edina148   2015. 01. 26.

Egyszerűen imádtam!!

ZsoltSon   2015. 04. 24.

Egyáltalán nem sikerült rosszul ez a film. Ismert hollywoodi sztárok láthatók minden fontosabb szerepben. A film története egyedi, a megvalósítás pedig tele van ötletekkel. Jól sikerült poénokkal van tele a film, egyszersmind szórakoztató és vidám. Ráadásul még rendes története is van.

JamesBont   2014. 12. 02.

Végre Eddie Murphy és Ben Stiller egy valamire való komédiát készített, ráadásul együtt. A film izgalmas és vicces is. A rendező ügyelt arra, hogy a film pörgős legyen. Egymást érik a poénok, amik közül ugyan nem mondható mind erősnek, de van néhány ... több»