Hogyan lopjunk felhőkarcolót

Tower Heist

2019.08.17 indingo

Elég jó a film szereposztása, a történet is érdekes egy pontig. Picit erőltetett a végkifejlet, de egyszer meg lehet nézni.

2017.09.22 mamiéstöti2

Ennyi igazi Humor Herold mellett ilyen gyenge vígjátékot kihozni nagyobb művészet volt, mintha egy fergeteges filmet csináltak volna. Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.09.24 Deku

A karakterek nagyon bejövősek voltak ennél a filmnél viszont sajnos ez csak illúzió volt és maga a történettel nem tudtak semmi izgalmasat és vagy érdekeset nyújtani a nézőknek.

2017.07.23 Orosz István

Elég jó kis film lett, érdekes a sztori. Nem is nagyon akartam megnézni, nagyon nehezen vettem rá magam, de végül megérte. Mondjuk a magyar cím hét az borzalmas, na de van ez így.

2018.11.23 HE7EDIK

A kisemberek visszavágnak, Eddie Murphy pedig sziporkázik szerepében, a végén pedig Bekúr beáldozza a vezért. Remek vígjáték, ami nem rest valós képet festeni a világról.

2017.05.18 Szilonka

Nem lett egy bomba film, pedig a szereposztása alapján azt hihetnénk. A története, nem volt valami egyedi és még vicces sem volt. Egyszer meg lehet nézni.

2015.08.25 hsanya182

Szórakoztató vígjáték! Szimpatikus Josh Kovacs főszereplőnk lelkiismeretes igazságérzete, hogy valahogy kárpótolja a károsultakat, majd megszerveznek egy lopást a jó ügyért! :) Igazából nem szeretem a vígjátékokat, szóval egy átlagos jól sikerült víg... Több

2019.08.01 Ms. Akárki

Imádom. Zseniális humorú vígjáték. Kellemes volt végre egy jószándékú ember kísérleteit nézni, hogy a munkatársainak maradjon nyugdíja, munkája. Ben Stiller remek játéka és sajátságos humora emelt a film színvonalán.

2014.12.05 ANdraS

A szereplőgárda alapján sokkal többet vártam ettől a filmtől. Igaz, hogy a Vejedre ütök vigjátékon kivül nem igazán láttam jó filmet Ben Stillerrel, de mégiscsak, Alan Alda jó filmekben szokott játszani. A forgatókönyvet nagyon gyengén írták meg, a jelenetek furcsák es mintha befejezetlenek lenének. 2 csillag.

2019.07.12 Norbert93

A film nagy durranásnak igérkezett ezzel a vígjáték sztárparádés gyülekezettel, ám ehhez képest kicsit vérszegény lett az összkép. Egyébiránt, mint film megáll a lábán, de olyan szinten átlagos, hogy az ember miután megnézte el is felejtkezik róla. (... Több

2017.01.16 Gigi

Ben Stiller bármilyen szerepet is játszik, én nem nagyon látok különbséget. Ennek ellenére szeretem a filmjeit, mert inkább szórakoztatóak, mint laposak. Ez így volt most is. Családi vígjáték inkább, mint akció, és a történetben is van némi eredetiség.

2015.05.12 hejnekem

Jól, érdekesen indul, de aztán kicsit összecsapottnak éreztem. A cselekménye kicsit hihetetlen volt, de azért voltak benne vicces részek, egyszer talán meg lehet nézni.

2015.07.22 london2012

Véleményem szerint egy nagyon jól sikerült film nem egy oscar díjas de nem is kell mindennek az legyen. Jó történet jó színészekkel nem kell más. Érdemes megnézni.

2016.11.13 goat2000

Nagyon furcsa címe van a filmnek, ezért is sokáig nem fogta, hozzá a megnézéséhez. De amikor megnéztem nem csalódtam, egy nagyon jó vígjátékot sikerült összehozzniuk.