Hullajó!

Braindead

2023.06.22 Kóborló

Egy eszeveszett és gyomorfogató film, a videotékák polcairól

Mielőtt még Peter Jackson neve végérvényesen beíródott volna a filmtörténelembe az olyan alkotásinak köszönhetően, mint A Gyűrűk Ura-trilógia vagy a Hobbit-trilógia, eme úriember már a 80-as évek végén és a 90-es évek elején is öregbítette a hírnevét... Teljes kritika

2020.08.02 dailyfilmsan

A valaha készült egyik legvéresebb horror-vígjáték. Nagyon látványos, de a történet egésze sablonos. Kicsit erőltetett és művi. Ennek ellenére szórakoztató de ne egy komoly darabra számítsunk amikor elkezdjük nézni. Ha nem támasztunk nagy elvárásokat... Több

2022.06.30 JRD

Egyszernézős film. Abszolúte egyszer. Morbid, idióta, néha befigyel egy-egy jobb poén. Elkalandoznál a 90-es évek fekete vígjátékaiban? Itt az alkalom, de ne várj nagy jeleneteket. Csak nézd meg. Ennyi. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2022.01.31 jakedave

Érdekes

Érdekes film Peter Jacksontól, bár nyilván születtek jobbak is a műfajban. A gonosz nyanya tetszik.

2017.10.18 Lamboh

Ez de beteg egy film... Ami jelen esetben nem hátrány, hisz egy mozgalmas, vicces filmről van szó, amit több alkalommal is újra lehet nézni. Már ha bírja az ember gyomra.

2020.01.13 Owotonor

Minden ízében egy figyelemfenntartó - a maga nemében egy szenzációs remekmű - megszámlálhatatlanul tele tűzdelt poénnal és betegebbnél - betegebb vérben úszó - lavírózó viaskodásokkal. Amivel tényleg csak nehezen lehet betelni egyszeri megnézése által.

2016.05.21 wooderman

Ez a legelmebetegebb horror-vígjáték, amit valaha láttam.Vér kaszabolás aprítás,zombik. Tocsok a vér össze vissza,.. az a zombigyerek nem kicsit, de nagyon meredek a filmben.Nem is tudom hogy annyira rossz hogy egy csillagot adjak, vagy ötöt :)

2015.10.30 fcbnandi

Haha.. nagyon szeretem. DVD-n meg is van. Néhol vicces, néhol idegesítő, de nagyon jó film a témájában. Gyerekkoromban kicsit féltem is miután megnéztem, de az akkor volt.

2017.10.13 Chatman

Első osztályú horror-vígjáték. Nem hiába Peter Jackson, igazán hozza a minőséget. Könnyed, van humora, ismeri a műfaji elemeket, amiket ki kell játszani. Egy szóval teljes mértékben élvezetes. Bármikor szívesen megnézném újra.

2015.09.19 romeo666

Minden idők legjobb horror-vígjátéka ( A Gonosz halottak mellett) láttam már vagy 100x de bármikor letudnék ülni megnézni még1x... és még1x :D a sztori jó... a zene kiváló...tökéletes alkotás :D Patkány Majom :D maximum csillag :D

2017.11.07 dakod

Baromi jó film, nagyokat röhögtem rajta. Fontos, hogy az ember ne vegye komolyan, vígjátéknak kell ezt nézni, akkor élvezetes. Annak nagyon jó egyébként, abszolút ajánlom bárkinek, aki egy jó mozira vágyik.

2022.12.23 polgy

Horror romkom

Romantikus horror komédia (igen, mert ez alapjában véve egy szerelmi történet), véleményem szerint a kategória egyik remekműve, olyan ötletekkel és humorral, ami csak igazi horrorrajongóknak fog bejönni. Az akkori kornak megfelelő trükkökkel (senki ne számítson CGI dömpingre), és hektóliternyi vérrel. Talán a legtöbb, amit valaha filmben láttam. Amiben még szerintem kitűnik a film, azok a karakterek. Olyan fazonok tűnnek fel benne (néha csak percekre), akik más filmekben főszerepet kaptak volna. Én imádom, a feleségem szerint egy bődületes baromság. :)

2023.04.15 Gamehun638

Egy korrekt horror-vígjáték. De gyomor kell hozzá. VHS kazin volt meg. Alkalmanként elcsórtam a szüleimtől, utána 2-3 napig aludni se bírtam.

Ejnye Lionel, ejnye.......mire jó egy patkánymajom??? Hát erre....ez a 90 évek, és igen, ilyen volt akkor a technika... Beteg, morbid, és néha vicces!!! Nem kell komolyan venni, csak nézni, szigorúan egyszer....