Jégkorszak: A nagy bumm

Ice Age: Collision Course

2017.03.03 Acropolis

Nagyon látványos, aranyos kis családi animációs film. Az egész családnak kortól függetlenül igazi kikapcsolódás, nagy élmény lehet. Karakteresek, jól kidolgozottak a szereplők.

2018.03.30 NRD

Az előzőnél egy fokkal jobb volt, de ez sem az igazi Jégkorszak. A rosszak bénán voltak megcsinálva. A története lapos, eltér a régiektől. Szerintem túl sok lett az új szereplő.

2016.07.20 Bog1

Alig várom hogy láthassam ezt a mesét jégkorszakok meg amúgyis klasszikusnak számítanak úgyhogy ez mindenképpen kötelező darab mindenkinek akár gyerek akár felnőtt szerintem nem fogok csalódni ebben a mesében sem mert mindig eredetit alkotnak az alkotók és nagyon aranyos Sid figurája

2017.02.23 időjós

Szeretem a Jégkorszak filmeket, de ez nekem egy kicsit csalódás volt. Pedig 3D-ben néztük meg direkt. 3D érzetet abszolút nem adott a film, és igazából semmi mást sem. Gyenge, erőtlen darab.

2016.07.26 Karolyka

Aranyos történet lett. Szeretem ha ilyen nagy átütő sikerű animációs filmeket feldolgoznak. Még a legrosszabb folytatásokon is jót tudok szórakozni moziban. Ez is olyan folytatás lett sajnos. Egyedül Syd szerelme miatt röhögtem annyit rajta.

2017.01.25 Kaslerka

A legrosszabb része volt a sorozatnak egyértelműen. Történet 0. Ezt szerintem itt kellene befejezni...

2018.01.04 Dius0520

Annyira nem értem, hogy ezt már miért kellett.... ha a 2. résznél megálltak volna, az sokkal jobb lett volna. Csalódás.

2016.07.24 byebyepuppy

Nem volt rossz film, én az első részeket még mondhatni gyerekként láttam, lehet azért tűntek jobbnak ennél, valahogy a színvonal sokkal rosszabb mint az elődjei mivel kevesebb a felnőteknek szoló poén a filmben, inkább az idétlenebb bohóckodások domi... Több

2017.10.03 Garfbob10

Nekem még a 4. Jégkorszak-film is tetszett, de ez már inkább csak nézhető volt. Három jó történetszálat is elindítanak, amelyből csak eggyel foglalkoznak igazán, a másodikkal csak a vége felé foglalkoznak (a harmadikkal meg konkrétan csak a legelején... Több

2018.03.14 Onódi Zoltán

Nem rossz, de még mindig az első 3 rész vezet.

2016.08.02 nemeth2

Nem azt mondom, hogy a Motkány már nem vicces, de sajnos számomra már túl sok mindent tett, az a kis szerencsétlen. A történet viszont élvezetes, habár az érdekelne, hogy Sid új szerelme egy Trónok Harca utalás lenne? Egészen jól szórakoztam a filmen.

2016.07.16 zselyke

Jó, nekem tetszett, de egy kicsit eltúlozták.

2019.01.13 Let it happen

Sajnos ez a rész sem nyerte el a tetszesem! Már a negyedik rész is erőltetett volt! Nem kellett volna még jobban kifacsarni a történetet! Már túl akarták modernizálni! Teljesen más irányba ment az egész, mint az elején! Azért persze meg lehet nézni, de határozottan nem egy kiemelkedő alkotás!

2016.07.16 RókaÚr

Igen, egy ötödik rész is elfér ide, sőt, mérget mernék venni rá, hogy még lesz folytatás. Egyszerűen túl jól ki vannak találva a figurák. Gondoltátok volna, hogy már 14 éve mutatták be az első részt? Már rég felnőttek azok, akik akkor voltak gyerekek.