Ideglelés Csernobilban

Chernobyl Diaries

2016.05.02 Kutyus

Idegekre ható, lelkileg mélyreható film, ami végig nagyon feszült és izgalmas. A megnézése után még napokig a hatása alatt voltam. Kategóriájában profi!

2022.07.24 József-Lendvai

Egy baromi jó sztori, ami egy sokkal jobb kivitelezést érdemelt volna.

2017.08.13 Doriss

Nem annyira rémisztő, mint vártam, talán az egyetlen ijesztő tényező a felbukkanó medve volt. Az alapsztori viszont eléggé ütős lett, teljesen élethű, és valóságszerű, mintha bárkivel megeshetne egy ilyen utazás.

2015.01.27 Cintii9913

Nagyon jó film, izgalmas és félelemmel teli.. Bár sokszor ismételgetnek benne káromkodásokat, ezek egy idő után szerintem vontatottá teszik a történetet... egyszer érdemes megnézni!

2016.06.25 tüzifa

Ez a film teljesen feleslegesen készült el. Aki az előzetes alapján azt várni, hogy ez egy valós helyszíneken játszódó, esetleg feszült film. Egy ingyenes internetes játékhoz tudnám mérni a minőségét, arról nem is beszélve, hogy a minimális tisztelet... Több

2015.03.22 Vanessa

Hozza azt, amit egy jó horrorfilmtől elvár az ember. Izgalmas, rettegős, ijesztő, valóban idegekbe ható. Nekem tetszett, de kell egy erős lelkiállapot hozzá.

2017.03.14 ericsuj

nem volt rossz film, de több látványt tettem volna bele tul sok volt a szaladgálás,a ki tudja mi jön.... ettöl függetlenül egyszer nézhetős filmnek titulálnám. egyszer érdmes megnézni!

2016.05.25 Kiss Gábor

Igen egy erős és jól megcsinált a film, nekem tetszett, de örültem volna neki ha lett volna folytatása, de ahogy mondják a csúcson kell abbahagyni.

2021.03.16 krisztián384670

Nekem tetszett a film, csak kevesebbet mutatták a mutánsokat, de csinálhatnának hasonlót.

2017.12.17 Markovics Zsolt

Chuck Norris, vagy Jean Claude One Dan filmjei sincsenek ennyire ruppótlanul megírva,kellékezve,stb. Onnan kezdődik,hogy a szétgraffitizet Kijevben nincs egy ciril betűs falfirka sem.