Ideglelés Csernobilban

Chernobyl Diaries

2017.12.31 Gyalog őrmester

Vegyes érzéseket váltott ki bennem ez film. A koncepció nagyon érdekes, rejtélyes és izgalmas, viszont a kivitelezés nem a legjobb, néha eléggé bugyutának tartottam a karaktereket, de a film vége nálam kihúzta a gyufát, ezért csak 3 csillag, de egyszeri megtekintésre ajánlom mindenkinek!!

2019.04.05 Elkoo

Nagyon rossz film. Konkrétan semmi félelmetes nincs benne, a történet is elég lapos, úgyhogy végig unatkoztam az egészet, csak az időmet pocsékoltam el rá.

2015.02.03 Vitya

Megrázó, idegekbe hatoló film, igazi thriller. Nyomasztó, izgalmas. Ami még érdekessé teszi a történetet, hogy alapja a valós, megtörtént tragédia. Aki bírja, érdemes megnézni.

2017.02.17 Acropolis

Az igaz hogy a film hozza azt a hatást amit a horror kategóriától elvárok, de nekem nem tetszett hogy dokumentum film jellegű volt. A színészek hitelesek.

2016.08.24 Emma109

Akár jó is lehetett volna, de elszúrták A vége az mi volt??? Sajnos így teljesen komolyan vehetetlen.

2017.01.23 Enjoy

Vannak benne izgalmas, rémisztő, ijesztő részek, de ami a filmben abszolút nem jött be az az hogy dokumentum film jellegűre csinálták meg. Kategóriájában azért a jobbak között van.

2016.08.26 GaraiV

Nagyon durva film, félelmetesek az effektek, valóban ijesztő! Szóval hozza azt amit a kategóriától elvártam. Magával ragadó, lélekbe ható film, igazán izgalmas!

2015.10.21 Mano35

Idegtépő, borzongást kiváltó igazi horror. Durva jelenetekkel teli, erős, kemény film. Csak erős idegzetű embereknek javasolnám. Voltak részek, amiket egyszerűen nem bírtam nézni

2016.04.14 Panda

Az igaz hogy rettegést és félelmet kiváltó film de összességében a sztoroji egy nagy nulla nem szól semmiről. Amatőr film benyomást akartok kelteni de nem jött be igazán.

2016.06.15 Panna

Korrekt film, már a helyszín miatt is érdekes. Picit még vártam volna tőle, és a vége sem tetszett igazán.

2017.01.02 vesztingerkitti

Nem értem a sok negatív kritikát és alul értékelést. Tetszett hogy amatőr színészeket választottak és ezáltal az egész film sokkal hitelesebb lett, érdemes megnézni mert izgalmas!

2016.08.17 Macika

Nagyon durva film, a kategóriában hozza a színvonalat. Végig feszült, izgalmas jelenetekkel teli film, ami a végéig lekötötte a figyelmemet, megadta amit vártam.

2015.02.06 czardora

Moziban néztem meg, nagyon vártam de egyszerűen csalódás volt. Azt hittem kreatívabb és izgalmasabb lesz, hogy a tragédiára is jobban kitérnek. Egyszer nézhető.

2015.03.26 Galway

Nem nevezném sablon filmnek az tuti, Vannak benne nagyon ijesztő részek, de nekem a végére már inkább átment viccesbe. De a film legvége üt.:D