
Vélemények (7)
Igen, nem egy amerikai kasszasiker... DE JÓ... és elgondolkodtató, hogy a „kisemberek” mennyit tettek azért, hogy mi egyáltalán megszülessünk... Ezt a véleményt – gondolom –, nem osztják sokan, de még remélhetőleg vannak optimisták, akik még hisznek ... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagy érdeklődéssel kezdtem el nézni ezt a filmet, hiszen megtörtént események alapján játszódik. Szerintem jó lett, és igazi kincset rejt a film. Benedict Cumberbatch szerintem hatalmasat játszik, és ez neki a legjobb alakítása, mármint amit én látta... Több
Maga a történet nem volt átütő, most függetlenül attól, hogy valamilyen szinten megtörtént alapú volt. De Cumberbatch nagyon jól játszotta el a „csak egy üzletember vagyok” karaktert, annak vívódásaival együtt. A sztori a kubai rakétaválság idején já... Több
Hihetetlen, hogy akkoriban milyen tökös arcok is voltak, nekünk meg mindig csak a Göncölszekerek jutottak. Jól bemutatja az emberi kapcsolatokat, bajtársiasságot. Tökéletes színészi alakítások! Remek film, amit csak ajánlani tudok!
Egy igazi régivágású kémfilm. Sajnos már ritkán látok ilyet. Benedict Cumberbatch pedig remek alakítást nyújt. Kevesen szeretik az ilyen jellegű történeteket, de ha közéjük tartozol, nagyon fogod élvezni.