John Wick: 2. felvonás

John Wick: Chapter 2

2019.02.16 Nagy Zsolt

Imádtam, hogy annyi embert lemészárol! :)

Az ember, állítólag, kifújja a lelki feszültséget, amikor ilyen fimet néz! Hát, nem is sikerült, könnyíteni lelkemen :) Alig várom, hogy megnézzem a folytatást! Valójában, van itt szó a betyárbecsületről, kiállásról, kitartásról és elvről, pontosan arról, ami a mai embereket nem jellemzi.

2022.01.02 ekkam

Véres és látványos akciómese. Csak gondolkodni nem szabad rajta.

2018.03.14 Onódi Zoltán

Számomra nemért az első nyomába. Kicsit erőltetett. Az elsőnek legalább volt valami sztorija

2017.02.23 Toncsi

AZT! A! MINDENIT! Emberek, ha az első rész bejött, garantáltan odáig lesztek a folytatástól. A JW 2 azon ritka filmek közé tartozik, ami képes túlnőni az elődjén. A tökéletes akciófilm!

2019.03.03 FGyula

Szórakoztató

A film szerintem jobb lett az elődjénél.

2018.01.12 Krisz860423

Az előzőhöz hasonló, izgalmas sok lövöldözéssel, egy szimpatikus főszereplővel. tetszett.

2020.01.18 Mercy23

Az első részhez képest nagyon gyenge...

2017.02.25 lakilúk

Nem az akciófilm a kedvenc műfajom, de a párommal, aki nagy rajongója az első résznek, remekül szórakoztunk. Nagyon kitettek magukért az alkotók!

2018.01.16 lendvaicsaba

Ez a film jó példa arra,amikor egy film folytatása jobb,mint az első film. Még pörgősebb, akciódúsabb és természetesen több vér. És a legjobb az egészben, hogy Kenau csinálta a legtöbb kaszkadőr jelenetet is.

2017.02.27 daniel52

Azt a zúzást, ami ebben a filmben van... hát le a kalappal. Reeves óriási, az akciójelenetek gyönyörűek, az operatőri munka pedig szemet gyönyörködtető. És ezzel együtt sztorit is sikerül belecsempészni. Remek szórakozás!

2017.02.24 vejunkanew

Nagyobb, keményebb, durvább, jobb mint az első rész. Így kell folytatást gyártani, csak remélni tudom, hogy megmarad a lendület a harmadik epizódra is. Az utóbbi évek legjobb akciófilmjével van dolguk, így csak ajánlani tudom.

2018.03.07 MrGrand

Hozza azt aszintet amit el lehet várni egy B kategóriás filmtől, az első rész zsenialitásán nem tesz túl, de kellemes film, máramennyire lehet egy kidolgozott, brutális bosszúhadjáratot kellemesnek nevezni. :)

2017.07.02 Sándor Orsós

Láttam nem volt rossz szerintem maga a történet jó de egy kicsit ténylegesen elvolt túlozva a sok lövöldözéssel de érdemes megnézni már várom a 3.részét kíváncsi vagyok rá

2017.03.03 Lampard3

Ez elmúlt évek legjobb bosszúfilmje , csak ajánlani lehet. Teljesen kiakpcsolja az agyat a hétköznapi gondokról, problémákról.