Jószomszédi iszony

Jószomszédi iszony

Duplex

Ben Stiller

Alex (Ben Stiller) és Nancy (Drew Barrymore) az ígéretes fiatal pár beköltözik álmai otthonába. Csupán egy apró szépséghibája van az álomháznak, hogy a felső szinten egy életjáradékos anyóka tengeti napjait. Alex és Nancy nem is sejtik, hogy a látszólag barátságos és rozoga hölgy valójában egy undok, rosszindulatú nyanya. Egy ravasz, dörzsölt, minden hájjal megkent banya. Egy elvetemült, megátalkodott, gonosz, égetnivaló szipirtyó! Tébolyító harc kezdődik a nyugalomért és a lépcsőházért.

Rendező: Danny DeVito
Író: Larry Doyle
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2004.01.22. | Netflix (2024.02.08.)

2020.12.19 Interfectorem Sabnock

Laza, könnyed és pörgős, egy percét sem kell komolyan venni. Csak így lehet nekiülni és megnézni. Humor viszont kell az életünkbe, és ez a film mosolyt csal az arcunkra. Drew Barrymore, Ben Stiller és Danny De Vito nagyon jól adja magát.

2017.10.09 indingo

Remek vígjáték, nagyon könnyed, szerintem egy káromkodás sincs benne és mégis meg tudja nevettetni az embert. Az egérürüléknek vélt mazsola megkóstolását imádtam.

2017.08.30 Deku

Egy biztos, hogy ez a film nem volt tökéletes és kidolgozott viszont egynek bőven megjárja és nekem valamiért még így is tetszett. Nagyon érdekes hatást gyakorolt de nem tudok mást mondani.

2020.10.14 uniterra

Nem tetszett. Gyenge humor, vagyis azok a silany gegek mintha humor akart volna lenni, remes. Bar csak felig neztem, de nekem meg ez is sok volt. A Rotten tomatoes-nak igaza van 35%-ot adott a 100-bol. Rosszul idozitett vagasok, vagy hianyos gegek jellemzik ezt a fercet. Ludas Matyi haromszor elfenekelte volna ezert a rendezot s az irot is.

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus vígjáték. Egyik kedvencünk a családdal. Mindig megnézzük ha tv-ben adják. Könnyed történet és ütős poénok ahogy küzdenek az idős nővel a lakásban való nyugalomért. Ben Stiller pedig ismét kiderült, hogy tökéletes választás, ha vígjátékról van szó.

A tanácsadó
Hol nézheted: Amazon Prime