Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sabnock Sanatory   2020. 12. 19.

Laza, könnyed és pörgős, egy percét sem kell komolyan venni. Csak így lehet nekiülni és megnézni. Humor viszont kell az életünkbe, és ez a film mosolyt csal az arcunkra. Drew Barrymore, Ben Stiller és Danny De Vito nagyon jól adja magát.

indingo   2017. 10. 09.

Remek vígjáték, nagyon könnyed, szerintem egy káromkodás sincs benne és mégis meg tudja nevettetni az embert. Az egérürüléknek vélt mazsola megkóstolását imádtam.

Deku   2017. 08. 30.

Egy biztos, hogy ez a film nem volt tökéletes és kidolgozott viszont egynek bőven megjárja és nekem valamiért még így is tetszett. Nagyon érdekes hatást gyakorolt de nem tudok mást mondani.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Klasszikus vígjáték. Egyik kedvencünk a családdal. Mindig megnézzük ha tv-ben adják. Könnyed történet és ütős poénok ahogy küzdenek az idős nővel a lakásban való nyugalomért. Ben Stiller pedig ismét kiderült, hogy tökéletes választás, ha vígjátékról van szó.

uniterra   2020. 10. 14.

Nem tetszett. Gyenge humor, vagyis azok a silany gegek mintha humor akart volna lenni, remes. Bar csak felig neztem, de nekem meg ez is sok volt. A Rotten tomatoes-nak igaza van 35%-ot adott a 100-bol. Rosszul idozitett vagasok, vagy hianyos gegek jellemzik ezt a fercet. Ludas Matyi haromszor elfenekelte volna ezert a rendezot s az irot is.

lolita13   2016. 10. 14.

nagyon jó film, mert nagyon sokat lehet rajta nevetni.

Curacao86   2016. 10. 24.

Pusztán egy párkapcsolat bemutatására és azt központba helyező filmet vígjátékban ritkán látunk úgy, hogy az valami valóban szórakoztatót tudjon nyújtani erőlködés nélkül. Danny DeVito képes volt rá Ben Stiller és Drew Barrymore segítségével. Fergete... több»

Ben Stiller