Jumanji: Vár a dzsungel

Jumanji: Welcome to the Jungle

2018.01.29 GuineaPigMan

Igazából egy teljes mértékben átlagos vígjáték, céljának megfelel, szórakoztat, de semmi több. A színészek hozzák azt amit megkövetel a film. A történet közepes, semmi fordulat vagy merészség nincs benne. Van benne sok poén, habár némelyikük elég bugyuta is, de összességében elmennek.

2018.01.12 zelmaci

A film bőven felülmúlta aaz elvárásaimat. Gyerekkoromban amit láttam, nagyon jóra sikerült, és azt gondoltam, hogy ezt már nem tudják olyan jóra megcsinálni. Tévedtem. Dwayne Johnson hatalmasat alakított a filmben, és ami szerintem, igazán megdobta ... Több

2021.08.26 Lizzie389758

Jobb, mint a régi

Nekem az egyik kedvencem. :D Nagyon vicces, izgalmas, és kedvenc színészekkel. :) Én csak ajánlani tudom. Kislányommal rendszeresen újranézzük.

2017.12.24 tbelina29

Hát nem vett le a lábamról a film, de éppenséggel rossznak sem mondanám. Egyszer bőven meg lehet nézni, és ha el tudod magad engedni, még rosszul sem fogod magad érezni. Én közepesre értékelem, ami nálam még bőven az a kategória, hogy nem sajnálom rá a mozijegy árát.

2018.04.14 Szandi

Én nem igazán akartam megnézni, mivel már az első rész sem tetszett. De örülök hogy rászántam magam, mert nekem ez egy kellemes csalódás volt.

2018.02.14 Kyra12

Nagyon jó film. Dwayne Johnsont amúgy is imádom. Vártam már nagyon, hogy megnézhessem ezt a filmjét. A film pörgős, vicces. Csak ajánlom mindenkinek.

2019.12.26 Eszter38

Eléggé tinifilm szaga van, tisztára mint egy High Scool Musical film. Nagyon rossz volt.

2018.04.28 jani9746

Napjainkban rengeteg ócska "vígjáték" készül, ilyenek a Rossz szomszédság, a Rossz anyák, a Nyírjuk ki Günthert, a Volt egyszer egy Venice és hasonlók. A Jumanji újragondolt verziója nem áll be a sorba, nagyon jól szórakoztunk rajta. Ebben a filmben ... Több

2017.12.30 d-mean

Maga a sztori és a színész gárda nagyon tetszett, egyszerre ötvözték az alaptörténetet és magát az újkort! Voltak benne kisebb bakik aránylag elég jó..

2018.01.17 szucsm2

Imádtam! Könnyed, vicces, izgalmas. Nagyon jól sikerült film lett. Érdemes megnézni ! Teljes a kikapcsolódás az egész film alatt.